Як фанатів “Наполі” ледь в реанімацію не відправили

15 Тра, 2015| автор:

Брутальні подробиці поїздки бруталів на матч усього футбольного сезону в Україні.

П’ятниця. Ранок. Я на вписці пишу цю статтю і після всіх неймовірних емоцій не можу прийти до тями, щоб нормально функціонувати, як живий організм.

Цей виїзд з другом пробивали з файного міста Тернополя. Зранку ми встали, поки “туда-сюда”, то мусіли бігти на вокзал, бо запізнювались вже так серйозно. І одразу почались перші проблеми: з’ясувалось, що є тільки купейні місця. А це, як розумієте, є великою розкішшю для студента, і мало того, що дорого, а всього залишалось тільки 2 місця на цілий поїзд у сімнадцять вагонів із сполученням “ІФ – Москва”. Ну і х.. з ним. Поїхали. Півфінал же!

Взяли із собою в дорогу перекусити та пиво. Пива, до речі, акційного, з якого ми виграли… ще пива. Лол!  Наші сподівання були на те, що у купе разом з двома хлопцями у розквіті сил, будуть їхати такі ж самі дівчата, але кий вам у руки. Дідо і баба склали нам компанію. Тягнулись ми, тягнулись, попивали пиво, запізнювались чомусь на 15 хвилин. Нарешті докотились. Київ!

Столиця зустріла нас дуже серйозно. Вітер дує, дощ пиз… Падає так сильно, що просто жах. Добре, що ми хоч у шортах були, а то би промокли до нитки. Зустріли нашого третього колєґу та вирушили до НСК забирати свої квитки на матч, які їхали із самого Дніпропетровська. Ажіотаж серйозний, людей море, ментів, якщо чесно, не менше. Починається дуже серйозна двіжуха, міліція заломлює за одну хвилину по 10 фанатів, які приїхали на матч з різних куточків України, після чого починається заворуха з фанами із Неаполя. Зному менти в тємі. Ще перед матчем, хлопці прийняли на душу Ореста 0.3 коньяковського, після чого ми всі дружно пішли на стадіон.

Сектор. Зустрівшись ще із знайомими та повісивши банер, ми зайняли собі місце на секторі, та ще під час тренування заряджали так, ніби вже десь 80-та хвилина матчу. Дуже багато людей сьогодні, дуже серйозна “двіжуха” намічалась – це було одразу помітно. Ну і “поїхали”…

EtDFfd3Iz1A

Дніпряни з перших хвилин пішли в атаку, ми їх женемо, як можемо. Футболісти ловлять кураж. Ми ще сильніше тягнемо заряд. Все дуже класно, якби не мужики з пивом та насінням на секторі, які тим часом отримують тяглів. Перший тайм підходить до свого логічного завершення. Всі задоволені: граємо сильно, заряджаємо сильніше. Свисток, відпочинок 15-ть хвилин…

На другий тайм споукмени “Дніпра” так “розкачали” трибуну, що каждий заряджав на всі двісті відсотків. І знову погнали наші городських. “Днепр гол забей” затянулось на хвилин 10. “Только Днепр, только победа”. І тут – на!

Даааааааааа, таааащііііі!!! Сєлллллляяяяяяяяяяя! Фаєри, голі тіла… Всі літає, ми ведемо 1:0, виймаааааай! І після цього, таке враження, що у нас всилився біс. Така шиза почалась – це неймовірно! Пишу і аж мурашки по шікірі…

“Наполі” починає набирати, але Бойко звірюга! Стоїмо всі одним фронтом до кінця. Ловимо свій шанс – Матеуууууусссс, ссссука, поперечина! Вистояти мужики, вистояти, ще кілька миттєвостей! До сектору в цей момент підтягуються стюарди, я кажу другу, що це нічого не дасть, вони нас не стримають, як ми будемо вибігати на поле, по завершенню матчу. І що ви думаєте, таки так! Фінальний свисток, і Формула-1 почалась – вся трибуна вже на полі. Хто на сітку лізе, хто на перекладину, а ми погнали до сектору “Наполі” давати італьяшкам по сраці, ібо нєх було накривати наших хлопців у Неаполі. Міліція не вигрібає, але якщо б не Єзерський та Федецький, фанати гостей опинились би в реанімації. Хлопці відбивають натовп, як можуть…

ug3knu300IQ

… Все. Заспокоїлись. Всі на полі. Навіть кузьма цілує газон. Це не передати словами. Ми у фіналі Ліги Європи, ми їдемо у Варшаву!

Після цього всього, ми ще довго не могли знайтись по стадіоні. Мережа не працює. Двіж серйозний. З горем навпіл, зібрались ми докупи. І вирушили на вписку на Дарницю. За перемогу і після таких емоцій – гріх не випити по 100 грам. Купивши все, що потрібно, ми ще трохи посиділи за столом, а потім полягали спати, бо були втомлені, ніби самі відбігали 95 no prescription required drugstore. хвилин проти Неаполя.

Так-то склався для нас цей історичний день. Усім до нових зустрічей. Варшава, приймай гостей!

P.S. Атмосферу останніх хвилин частково передає це відео. Правда, якісь бидлокузьмічі-ватніки знімали, але то таке.


Menu Title