Як краще не проводити свої 90 хвилин

30 Лип, 2015| автор:

30 липня 2015 року – день, коли полтавська “Ворскла”, здавалось, повинна тріумфально повернутись до другого за престижністю євротурніру Старого Світу. Свій єврошлях команди з Полтави почала лиш з третього кваліфікаційного етапу, але перед командою стояли завдання вийти, як мінімум – до групового етапу.

Суперником “Ворскли” став невеличкий клуб з півночі Словаччини “Жиліна”, яка базується в однойменному місці і яка мала прийняти перший матч цієї доволі цікавої пари. Команда-господар вправно підготувалась до матчу, оновивши попередньо свої і без того охайні трибуни, підкосивши трошки газон та прибравши інфраструктуру поблизу стадіону. Забули лиш про одне – зробити відеотрансляцію матчу, але то таке.

1438264143

Команди підійшли до матчу в рівних умовах, обидві мали свої бойові склади. “Жиліна”, перед матчем з “Ворсклою”, вже встигла обіграти “Гленторан” та “Дачію” в першому та другому відбірковому турі відповідно. Для полтавців це ж була перша єврогра за останні чотири роки.

Ось, “шобвипанімалі”, який склад  був у полтавчан:

“Ворскла”: 31 Богуш (до 90), Сімінін 3, 4 Даллку, 34. Ткачук, 17 Чеснаков, 6. Скляр (до 85), 7. Громов (до 77), 23 . Сапай, 77. Турсунов, 11 Шиндер, 39. Ковпак (до 80)
Заміни: 30. Бартулович (з 77), 24 Баранник (з 80), 8 Ткачук А. (С 85)
Запасні: 12. Непогодов, 54. Дитятьєв, Пердута 40, 99 Міщенко О.

Попередження: Даллку 13, 22 Скляр, Ковпак 35, Сапай 42, 50 Шиндер
Вилучення: Богуш 90

Матч починався доволі спокійно, але була помітна тенденція – “Ворслка”, чи свідомо, чи ні віддавала “територію” шошонцям. Також слід відзначити певну жорсткість зі сторони господарів. Зрештою, за через мірну грубість і поплатилась “Жиліна” – вже на 20 хвилині з поля довелось уносити камерунського захисника Ернеста Мабука, замість нього вийшов нападник Ніколас Шпалик. В підсумку це таки дало результат. Атаку, яку розігнав вищезгаданий Шпалик закінчилась взяттям воріт Богуша вже через 6 хвилин після заміни. Героєм став Матей Єліч. Не радувало і володіння м’ячем: до середини ершого тайму володіння м’ячем було 65 на 35 не на користь полтавців. Так перший тайм і закінчився, із значним домінуванням господарів і без ударів зі сторони “Ворскли”.

Жиліна Восркла Другий тайм полтавці почали жвавіше, вже на старті маючи декілька нагод зрівняти рахунок. На 63 хвилині “Ворскла” мала 100-відсотковий шанс вирівняти ситуацію на табло: Громов заробив для Полтави пенальті! Але зла доля в обличчі удару Ковпака сказала своє слово – м’яч полетів вище. Не забиваєш ти – забивають тобі, зайвий раз довела цю теорему “Жиліна”, подвоївши свою перевагу через десять хвилин. Далі був виключно брутальний футбол, причому більше зі сторони “Ворскли”, яка просто психанула і почала рубати футболістів господарів поля. Все це завершилось логічним вилучення Богуша, який змів з поля буквально Якоба Паура – автора другого м’яча, який переніс перед тим нелегку операцію на серці (а хіба прості операції на серці бувають взагалі?). Далі у ворота став Даллку, якому довелось пережити далеко не найщасливіщі 10 хвилин на футбольному полі. Та спасибі, що не 0:3.

“Ворскла” зіграла жахливо, продемонструвавши яскравий приклад того, як грати в єврокубках не потрібно, toradol online no rx. якщо ти не хочеш там бути простим туристом. Тому аби повернутись у велику гру “біло-зеленим” потрібно віднайти резерви і декласувати словаків удома. Вміють, можуть. Практикують? Побачимо…

Пресуха

Василь Сачко, головний тренер “Ворскли”:
– “Жиліна” – дуже непогана команда. Вони почали жваво. Створювали моменти за рахунок стандартів. Спочатку ми планували грати від оборони. Хлопці хвилювалися і це відчувалося. Хлопці боялися за результат, боялися помилитися. Пропустили м’яч. У другому таймі зробили корективи, заспокоїлися, вирівняли гру. Створили кілька моментів, заробили пенальті. Забили б пенальті – було б все трохи по-іншому. Дуже прикро, що наш воротар отримав травму. Залишилися вдесятьох і дали фору “Жиліні”. Але все вирішуватиметься у грі в Полтаві.

Fvwny5HM2sA
Ми програли сьогодні 0:2, але нічого не закінчилося. У нас сьогодні 4 футболісти дебютували в Лізі Європи. Тому було хвилювання. Боялися грати, брати на себе гру. Так, ми навмисне грали від оборони. У другому таймі внесли корективи. Найголовнішим було заспокоїти гру.
У нас було небагато моментів, але вони були. Був 11-тиметровий. Ми можемо і будемо грати, будемо боротися в Полтаві.
– Травма Громова – це те, що за тиждень не лікується.
– Подивимося на це пошкодження в Полтаві. Будемо сподіватися на те, що він за тиждень відновитися.

Адріан Гуля, головний тренер “Жиліни”:

Ми грали важливу гру, саме тому грали добре. Усі гравці – на сто відсотків. Але це тільки перший тайм, другий – буде у Полтаві. Нам потрібно відновитися, щоб у Полтаві ми грали на повну силу. Для нас – це чудовий результат. Якщо у Полтаві будемо грати так само, то забезпечимо собі результат. Полтава грала агресивно, але у рамках правил. Ще раз повторюсь, нам зараз потрібно відновитися після такої гри. Ми сподіваємося, що наш камерунський захисник, який отримав травму, зможе зіграти в Полтаві, адже він – важливий для нас гравець.

Menu Title