Як Кравець на Різдво не деградував

7 Січ, 2017| автор:

Коли дізнався, що на матч проти “Реалу” український легіонер “Гранади” вийде у старті, то вирішив, що такий матч гріхом не подивитися.

Тим паче що забитий гол чи хоча б асист, не говорячи вже про відібрані очки у мадридців, стало б чудовим подарунком для Артема Кравця на Різдво. Дива не сталося, але…

Матч видався класним. Особливо сподобалися швидкості. Звичайно ж, гравців “Реалу”. А може то не матч. Може то просто те, що дивився його з польськими коментаторами, а вони навіть гру “Волинь” – “Карпати” зроблять драйвовою.

Та повернемося в Іспанію. Перший тайм від Артема розчарував – перша згадка про нього аж на 34-й хвилині: “А Кравець ще й досі до м’яча не торкнувся”.

3

Хоча звинувачувати його в цьому не варто, адже Артем грав на вістрі, куди круглий потрапляв вкрай рідко. Тож Кравець міг собі дозволити навіть, наприклад, стати на перекур із Кейлором Навасом. Не зустрівся Артем з м’ячем і до кінця першого тайму.

А от на початку другого тайму українець ледь не вийшов із Навасом віч-на-віч, якщо б передача від партнера була кращою. А далі…

67 – заробив штрафний

75 – пробив з розвороту над воротами, але з офсайду

85 – пресингуючи воротаря, здобув потенційно небезпечний аут

90 – не реалізував вихід один в один – Навас перевів на кутовий

Зважаючи на гру “Гранади” загалом і в атаці зокрема то Кравець став, напевне, найнебезпечнішим гравцем цієї команди. А якщо врахувати ще й статус суперника…

А тепер про деградацію. Просто коментатори ще в першому таймі, коли вперше згадали про Кравця, сказали, що гравці, яких орендувала “Гранада”, в цій команда хіба що деградують. Це на замітку “Динамо”. Але Артема в цьому матчі ці слова точно не стосуються. Навіть попри те, що його команда програла в чисту 0:5.

1

Так що Артеме не засмучуйся. Старайся і надалі і, можливо, колись вийдеш у старті “Реалу” проти “Гранади”. Веселих тобі свят!!!


Menu Title