Як Кравець на Різдво не деградував

7 Січ, 2017| автор:

Коли дізнався, що на матч проти “Реалу” український легіонер “Гранади” вийде у старті, то вирішив, що такий матч гріхом не подивитися.

Тим паче що забитий гол чи хоча б асист, не говорячи вже про відібрані очки у мадридців, стало б чудовим подарунком для Артема Кравця на Різдво. Дива не сталося, але…

Матч видався класним. Особливо сподобалися швидкості. Звичайно ж, гравців “Реалу”. А може то не матч. Може то просто те, що дивився його з польськими коментаторами, а вони навіть гру “Волинь” – “Карпати” зроблять драйвовою.

Та повернемося в Іспанію. Перший тайм від Артема розчарував – перша згадка про нього аж на 34-й хвилині: “А Кравець ще й досі до м’яча не торкнувся”.

3

Хоча звинувачувати його в цьому не варто, адже Артем грав на вістрі, куди круглий потрапляв вкрай рідко. Тож Кравець міг собі дозволити навіть, наприклад, стати на перекур із fast mobic online purchase. Кейлором Навасом. Не зустрівся Артем з м’ячем і до кінця першого тайму.

А от на початку другого тайму українець ледь не вийшов із Навасом віч-на-віч, якщо б передача від партнера була кращою. А далі…

67 – заробив штрафний

75 – пробив з розвороту над воротами, але з офсайду

85 – пресингуючи воротаря, здобув потенційно небезпечний аут

90 – не реалізував вихід один в один – Навас перевів на кутовий

Зважаючи на гру “Гранади” загалом і в атаці зокрема то Кравець став, напевне, найнебезпечнішим гравцем цієї команди. А якщо врахувати ще й статус суперника…

А тепер про деградацію. Просто коментатори ще в першому таймі, коли вперше згадали про Кравця, сказали, що гравці, яких орендувала “Гранада”, в цій команда хіба що деградують. Це на замітку “Динамо”. Але Артема в цьому матчі ці слова точно не стосуються. Навіть попри те, що його команда програла в чисту 0:5.

1

Так що Артеме не засмучуйся. Старайся і надалі і, можливо, колись вийдеш у старті “Реалу” проти “Гранади”. Веселих тобі свят!!!


Menu Title