Як процвітає кримський футбол

23 Січ, 2015| автор:

Кримський футбол Росію абсолютно не цікавив. Це очевидно із дій тамтешніх чиновників, які на хвилі піднесення “русскай весны” наобіцяли клубам три мішки вовни, а як Путін зробив свою чорну справу, то одразу – “а мы не при делах”.  Створили фейкові “СКЧФ”, “Скиф”(навіть форму “Таврії” залишили!) та “Жемчужину” і, ось, отримуйте чемпіонат “исконно рускава мира”. Потерпіть трошки, і все вам буде – кубок з балалайкою-ведмедем і Європа “на колени упадьот пред могучими таврийцами”. Уявляєте матч “Реал” – фейк”Таврія”? З одного боку “Hala Madrid”, а з іншого – матюки чеченців, типу “Эй, брат, сматри Ривалду! Ипана мать, Роналду!” І автоматна черга лунає крізь шум “Сантьяго Бернабеу”…

На півострові контингент  змінився не тільки на трибунах, а й навіть у клубах – до тренувань залучалися  особи кавказької зовнішності, які явно все життя прагнули захищати честь кримського футболу. Усі, хто хотів viagra originale online. переїхати – переїхали у пошуках кращих умов.

Українська сторона у стилі Блохіна із проблемою Криму дуже довго розбиралася на мінародному рівні, грюкала у двері Платіні та погрожувала РФС, мовляв, заберемо Мундіаль, не треба вже добудовувати стадіон у Петербурзі. З якого року його будують? Яка країна – такі й майстри.

Мішель дуже довго вагався, але вердикт все-таки виніс – з 1 січня 2015 року футболу не буде.  Про російський чемпіонат можете забути!

Як, після похмілля, “дєдов Морозов” і “йолок”, почав творитися новий етап футбольного життя у Криму?

1 січня – московське “Торпедо” зголосилося проводити збори. Ну добре.

2 січня – зірвано фінал турніру з футзалу. Причин не пояснили. Ок.

4 січня – “ватна” преса хизується тим, що в Євпаторії тренуватимуться аж п’ять клубів – вищезгаданий  “Торпедо”, саратовський “Сокол”, хабаровська “СКА Енергия”, “Волга” (Нижній Новгород)  та “Химик” (Нижньогородська область). Ого, це з якого дива приїде стільки колективів? Того ж дня писаки повідомили, що напередодні Різдва проведуть змагання для дітлахів 2005-2007 років народження. Думають в Криму про молодь!

6 січня – кримські клуби ВЗАГАЛІ не знають, що РОБИТИ. УЄФА – у відповідь, типу, “звертайтеся у РФС, там скажуть”. Ага, сказали.

На Різдво хлопці із “СКЧФ” були приємно здивовані гостинцем – їх залишили без зарплатні.

10 січня – кримська футбольна еліта не потрапила на турнір невизнаних збірних, поступившись Паданії (один із регіонів Італії). Яке горе! А Південна Осетія там буде, і цигани навіть. Ой-ой-ой…

12 січня -керівництво “СКЧФ” розпустило основний склад команди. Задум тренера? – не думаю (на секунду уявив найоб’єктивнішого журналіста Дімку Кісєльова).

16 січня – Севастополь та Сімферополь  у передчутті дербі, через три дні “СКЧФ” та “Скиф” гратимуть! Чимдуж по квиткиииииии!! І перші бухали на славу, бо представники їхнього міста у Новопавлівці перемогли із рахунком 2:0.

20 січня у Москві футбольні уми стали вигадувати усілякі шляхи як вберегти кримський футбол, але… Але сьогодні він фактично помер.

«Крымские клубы исключены из второй лиги. Но пока никуда не включены. Организовываться они должны сами», – підбила підсумок пані Смородська, президент “Локомотива” на сьогоднішньому виконкомі РФС. Ну як – “пані”? Шльондра.

Ну от, “дайош Европу” Криму? Награлися. Що буде далі? Невтомний “БФ” слідкує і обов’язково вам розповість.

 

 

 


Menu Title