Як спецкореспондент “БФ” з “Карпатами” тренувалась

20 Жов, 2016| автор:

Власний кореспондент “Брутального футболу, Анастасія Обертосова, разом з представниками інших львівських ЗМІ завітала на тренувальну базу львівських «Карпат» та провела тренування під керівництвом нового наставника «зелено-білих».

WItw7ImUPyc

Нещодавно,«Карпати» спільно зі своїм титульним спонсором Parimatch where to buy zanaflex online. організували майстер-клас для журналістів та вболівальників задля пропаганди здорового способу життя. Представників мас-медіа, серед яких опинилась і кореспондент “Брутального футболу”, запросили в гості на карпатівську тренувальну базу. Спершу для гостей провели екскурсію по базі, показали де тренуються футболісти, як відновлюються і чим харчуються. Після, для представників ЗМІ підготували тренування, яке проводили тренери «зелено-білих» на чолі зі своїм наставником.

Pk0Co5kL-4Q XbYzN7SwHXQ

MSZiHhTBTAQ

 

Весело, цікаво, позитивно – це все, що можна сказати про тренування з новим карпатівським коучем. Випробування «Перше враження» він, мабуть, завжди проходив на відмінно, адже журналісти всі вились виключно навколо тренера. Надзвичайно товариський, доброзичливий, завжди усміхнений, такий він Дулуб. І хоч, спілкувався Олег Анатолійович російською (за що вибачився, сказавши, що ще не встиг опанувати україську мову), це анітрохи не бентежило львіських представників мас-медіа.

Після розминки, тренери, вболівальники та журналісти поділились на дві команди і провели повноцінну двохсторонню гру. Суперпоєдинок тривав не довго, не мало, а 20 хвилин, де команди розписали мирову 1-1.

fz3-7k2YJ5Q n7mmELELm6o ZYLSYPKNvMA

Як виявилось, далі гостям організували фуршет, чи то правильніше назвати «побачення з Дулубом», адже на солодощі ніхто не звертав уваги. Всі дружно оточили тренера, а той, в свою чергу, із радістю задовольняв цікавість журналістів.

«А теперь, дети, садимся в кружок, я вам сказку расскажу» – то було щось подібне. Відповіді Олега Анатолійовича дійсно були схожі на казку. Найбільше запали в голову його слова про вболівальників: «Болельщик может задавать мне любые вопросы, он имеет право знать все о своем клубе» – а чи багато в Україні тренерів, які відповідають на «некомфортні» запитання фанів? Їх одиниці.

В темі:

Menu Title