Капітан має йти з кораблем на дно

9 Лип, 2015| автор:

“Хрестоносців” лихоманило давно – команда не могла знайти не те що мотивації, аби боротися у еліті італійського футболу, а коштів, щоб зберегти власне існування. По завершенні сезону легендарний клуб опинився на самісінькому дні Серії А, а 22 червня був оголошений банкрутом. Звісно, функціонери намагалися поліпшити становище у залаштунках “Парми” та навіть виділили 5 мільйонів євро, щоб колектив бодай якось завершив поточний розіграш чемпіонату. Гравці регулярно відмовлялися виходити на матчі, керівництво у намірах розрахуватися із бастувальниками пустили практично все з аукціону – від клубного автобусу аж до лави і шафок у роздягальні. З інвесторами теж було проблемно – ніхто не хотів бруднити руки у провальному проекті під назвою “Парма”. Попри історію, трофеї та великі перемоги. Як бачте, гроші не завжди все вирішують – щось подібне трапилося із не менш культовим для вболівальників колективом – “Рейнджерсом”, що потроху починає про себе нагадувати. Чи “Лідсом”, який під орудою О’Лірі громив “Барсу”, “Локомотив” та “Арсенал”.

Як тільки стало ясно, що “жовто-сині” не зможуть забезпечити навіть перебування у Серії В (потрібна була наявність інвесторів), “Парма” зникла з футбольної карти Європи. 210 футболістів молодіжних команд та вся основа отримали статус вільних агентів та можливість працевлаштовуватися в інших клубах, а 1 липня було оголошено про появу Parma Calcio 1913, команду, що починатиме відлік фактично з нуля – з Серії D.

Але світ не без добрих людей – тренер, за якого пармезанці досягнули найуспішніших результатів, вирішив повернутися. Невіо Скала, що знайомий нам усім співпрацею із донецьким “Шахтарем”, після більш ніж десятирічної відпустки, рятує улюблений колектив. Він очолював його з 1989 по 1996 роки та має прикрий досвід того, як проштовхувати “Парму” до італійської першості. Правда, тепер Невіо став президентом, не приховує амбіцій та готовий знову будувати.

Залишився і капітан ще ТІЄЇ “Парми” – 37-річний Алессандро Лукареллі, що відмовив трьом клубам вишки, оскільки підкреслив, що битиметься за емблему на футболці, а не за гаманець у кишені. Багаторічний капітан свято вірить у успіх – варто лише почекати. Як показує історія – навіть найвеличніші клуби зазнають краху, але неодмінно повертаються на вершину. “Ювентус”, що зазнав кардинальних трансформацій після корупційного скандалу у 2006 році, після того, як Турин покинула низка першокласних виконавців, довго не міг знайти своє місце. Пройшли роки і зараз “Юве” майже не зупинити на просторах Італії, а в цьому сезоні “Синьйора” дійшла аж до фіналу Ліги buy mifepristone and misoprostol online. чемпіонів.

Лукареллі чітко усвідомлює власний вибір – можете іронічно посміхатися, але й у свій вік цей оборонець може видати шикарну гру і став би прекрасним доповненням у складі новачків Серії А, або й навіть середняків. Он Тоні два роки постіль із скромною “Вероною” змушує усіх ритиків із відкритими щелепами констатувати той факт, що на пенсію йому йти ще зарано. Тож Лукареллі вчинив, як справжній капітан. Капітан має йти із кораблем на дно. Бо честь важливіша, ніж усі багатства.

 


Menu Title