Кого нам варто чекати в УПЛ

23 Тра, 2015| автор:

Зараз точаться розбіжності стосовно регламенту  на наступний рік, невідомо, на яких умовах він, власне, буде прийнятий. Одним із найважливіших питань є кількість клубів, передбачена в УПЛ та атестація.Наприкінці березня, за ініціативи ФФУ пройшов конгрес і виявилося, що цю процедуру готові пройти усі 14 клубів вишки та “Олександрія”.

“Іллічівець” ще зберігає примарні шанси, аби залишитися в елітному дивізіоні – для цього потрібно, як мінімум, перемогти “Металіст” та сподіватися на те, що кияни cialis nabp certified online pharmacy. здолають опір львівських “Карпат”. Мало того, у нас у запасі ще один, 26-тий тур і останню гру сезону команда Павлова проводитиме проти “Олімпіка”. Плюс, незрозуміло, чи взагалі маріупольці збережуть клуб у нинішніх умовах. Чує серце, що міжсезоння буде спекотнім. І не в плані трансферів.

А от кого ми точно побачимо у сезоні під знаком “2015/2016″, то це “Олександрію”, яка, як я зауважив, цілком готова, бодай, з юридичної точки зору до баталій на теренах УПЛ.

Це вам не “Буковина”, що відмовлялася підніматися на щабель вище. Втім, цьому було логічне пояснення – відсутність коштів та інвесторів, котрі були готові вкладати у проект гроші. Цікаво, але прописку Шаран і Ко оформили якраз у дуелі із західноукраїнським колективом:

Клуб із Кіровоградщини набрав до активу переконливі 68 пунктів, у найближчого конкурента – дніпродзержинської “Сталі”- 59, яка, по факту, стає заручником сумнозвісного регламенту. “Сталь” ще змушена пройти “вогонь, воду та мідні труби” із “Геліосом” та вже чинним чемпіоном ПФЛ, але має достатній гандикап для УПЛ. Ждемо вердикту від ФФУ, УПЛ та Павелка.


Menu Title