Коментарі Реброва після матчу

20 Лют, 2015| автор:

Прес-конференція головного тренера «Динамо» Київ Сергія Реброва після першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА

 

- Сергію Станіславовичу, який стан здоров’я травмованих гравців?

- У Сидорчука все погано – у нього відкрита рана, повезли до лікарні. Коли я побачив його рану, мені самому стало погано. Ленс також накульгує – він забив ногу.

- Загалом, оцініть те, що сьогодні відбулося.

- Ви самі бачили – до вилучення грали гідно, забили м’яч, були моменти. Я не хочу говорити про суддів… Ярмоленко бачив, що його товариш лежить та стікає кров’ю. Одна річ, якщо футболіст симулює, але ж має бути фейр-плей! Андрій бачив, що його товаришу потрібна допомога, тому й порушував правила. Щодо Юнеса, то я нічого не можу сказати, оскільки дивився в той момент в інший бік. Звичайно, ті хлопці, які залишилися, грали за всю команду. Билися, оборонялися, віддали всі сили на полі. Ми вдячні, що вони увісьмох билися проти якісної команди, якою, безперечно, є «Ґенґам».

- Чи згодні ви з тим, що ситуація складна, але потрібно подумати, як вирішити завдання?

- У нас 180 хвилин протистояння, а не 90. Ми зараз уже думаємо над тим, як грати у матчі-відповіді.

- Чи вдалося «Ґенґаму» чимось здивувати вас?

- Мабуть, тим, що з першої хвилини вони почали пресингувати. Але хлопці виходили з нього. До першого вилучення ми грали доволі гідно. Особисто мені подобалася гра, як вона проходила до вилучення. А потім це було справжнє геройство cialis for women reviews. збоку хлопців.

- Чи є надія, що хоча б Ленс відновиться?

- Не можу відповісти вам. Він ходив на полі, накульгував, і він сильно забив ногу. Але гра минула, хлопці герої, і є гра-відповідь. Упевнений, ми дамо бій «Ґенґаму» та докладемо всіх зусиль, аби вирішити завдання виходу до наступного раунду.

- Чого ви очікуєте від матчу-відповіді?

- Нашої перемоги.

“Ґенґам” 2:1 “Динамо”


Menu Title