Кубок України. Дуже нудний матч у Києві

29 Кві, 2015| автор:

Сьогодні у Києві знову двіжуха. Матч між “Динамо” та “Олімпіком” розпочато із запізненням у три години і на стадіоні імені В.Лобановського.

Ультрас, як завжди порішали ситуацію.

“Динамо” на цей матч вийшло у якості фаворита, незважаючи на виїзний поєдинок. Але як ми пам’ятаємо, “Олімпік” у матчах з “біло-синіми” проводить дуже хороші матчі. Подейкують, що є мотивація зі сторони, але si perdoret viagra. то таке (с)

Матч розпочався з невеликої перевали господарів. Вже на початку “Олімпік” мав хорошу нагоду забили, але після виходу один на один Рибка парирує удар. Згодом київляни відновили рівновагу, але окрім удару Буяльського прямо у руки Махарадзе, так і нічим більше не запам’ятались. Натомість “Олімпік” мав ще одну хорошу нагоду,  після удару Кадим’яна п’яткою, м’яч потрапив прямо у руки Рибки.

Нервово за своїми партнерами спостерігав президент та нападник команди, Гельзин. Він сьогодні поза заявкою.

Безымян2233ный
У “Динамо” гра не клеїлась, незважаючи на хорошу підтримку.
Безымян22ныйНа дальному плані ми бачимо біля двох тисяч Ультрас. І як вони могли б вміститись на Баннікова?

Перший тайм підходив до свого логічного завершення. 0:0 та володіння м’ячем 49 на 51.
Безымянный
Другий тайм розпочато і донецька команда знову пішла в атаку. На 58-й хвилині Рибка знову рятує “Динамо” від пропущеного голу. Нагадуємо, що “Олімпік” пройшов “Металург З”, “Реал Фарма” та “Ворсклу”. Команда Санжара ще не пропускала у цьогорішньому розіграші кубка України.

Сергій Ребров побачив, що гра не клеїться і робить подвійну заміну. Ярмоленко і Велозу з’являються замість Гусєва та Беланди. Йшла 70-та хвилина матчу, а в нас нулі на табло. Дуже скучний матч. Пишу Вам і переглядаю паблік, слухаючи дуже пічального коментатора. Мужик, якщо ти це читаєш, то знай, що коментування матчів – це не твоє.

Безымян2233ныйНе знаю, що сьогодні з “Динамо”, але самі не грають і суперникам не дають. Вже четверта жовта карточка у пасиві киян. Шось на мене такий футбол смуток навіває, сиджу вже якись дуже пригнічений. Може це тому, що на завтра потрібно здати КПІЗ з англійською, дві лаби з комп’ютерної схемотехніки та якусь бурду з АМО (алгоритми та методи обчислень), ну не знаю.

Глядачі вже покидають стадіон.  На 93-й “Динамо” штампувало ворота “Олімпіка”, але захисники стояли стіною. Буяльський отримує другу жовту. Футболу сьогодні ми не побачили. Гості сьогодні ракували, як тільки могли. Мбокані головний у цьому питанні.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Menu Title