Легіони проклятих

13 Бер, 2017| автор:

Всім здрастє! Одразу перейду до теми нашої статейки. Як вам відомо, днями наш вельмишановний Андрій Микокалаєвич оголосив список легіонерів з іноземних чемпіонатів, яких він викликає на матч з Хорватією. І тут я одразу пропоную навести трохи статистики, щоб ви в загальному розуміли, хто і в яких кондиціях перебуває на цей момент. Для тих, хто не любить цифри (сложна, ребуси, многабукв), можете продовжувати переглядати мемаси, а ми починаєм.

Отже, першим візьмемо нашого улюбленого Женічку Конобаночку. Основний лівий вінгер збірної України з нового року (наводжу інфу про гру наших гравців починаючи з 1 січня 2017-го) взяв участь у 5 матчах своєї команди, провівши аж, увага, приготувалиcь?! 64 ХВИЛИНИ! Все, пора ставити хештеги #SaveKonoFromSchalkeManager #KonoMustPlay і так далі. Незважаючи на вічне непопадання Євгена в стартовий склад, він примудрився за відведені йому 64 хвилини вкатити голєшнік, наприклад. При цьому людина може 4 матчі підряд не потрапляти в заявку “Шальке”, не будучи травмованим: що, чорт забирай, там відбувається?! Ну і ладно. Продовжуєм.

Зіна. Представник “злої маладьожки”, який увірвався в основу збірної і поки що нічого не показав. Що в “ПСВ”? Олександр відіграв у 4 матчах, зігравши 126 хвилин на полі. 90 з цих хвилин були проведені у товарняку з “Боруссією”. Нарізки з його ігор на ютубі виглядають досить ефектними, але гольовими чи голами наш “джойстік” не відзначався. На відміну від Коноплянки, Зіна в новому році мав травму, але ніби не дуже серйозну.

Шеф просив згадати, що Олександр провів ще 2 повних матчі за дубль “ПСВ” (Jong PSV) в першій лізі і навіть віддавав там дві гольові передачі, але я би не надавав цьому великого значення. Рівень трохи не той.

Крава. Машина, яка завелась на початку сезону в “Ґранаді”, зараз трохи здала оберти. Вплинуло на це ще й недавня травма, через яку Артем пропустив 3 матчі своєї команди. В загальному, з нового року основний нап збірної зіграв у 6 матчах провівши 363 хвилини на полі, що в 2 рази більше Зіни і Банки разом взятих – “not bad”. Ну і один, але забитий гол, не може не радувати.

44444аа

А зараз повертаємось на саме дно німецького чемпіонату: “Дармштадт”. Ще один Артем. Цього разу Федецький. Наразі саме він кандидатура номер 1, щоб замінити дискваліфікованого Соболя в збірній (комент, що можна було викликати Костевича з “Леха” на цю позицію, як варіант, але на польську Екстраклясу всім пох*й). Ви напевно вже думали, що Федя підпрацьовує парковщивом на задвірках Дармштадту, але все не так і печально. Артем взяв участь у 5 матчах своєї команди. 399 хвилин на полі, з них 84 в матчі з тією ж дортмундською “Борусією”, який його клуб, до речі, виграв. За той матч Федецький отримав оцінку 6.9 від “Whoscored” і 6.7 за всі проведені матчі в загальному, що ще дуже непогано в порівнянні з рештою нашої п*здобратії.

bkVT1zhfttg

Ну ось із основними гравцями збірної закінчили. Тепер до “околооснови”. Цар. Він же Євгеній Селезньов. Перейшовши в “Карабюкспор”, Женя щось підкрутив в своєму карбюраторі і тут понеслось. 7 матчів, 612 хвилин на полі, 3 забиті голи і оцінка 6.8 за всі зіграні ігри (найкращий показник серед решти легіонерів, кого викликав Шева). Голєшнікі кліпаються, преміалочка виплачується, сім’я кормиться. По суті Женя забивав в кожному другому матчі своєї команди, а ще час від часу радував нас фінтами в стилі СR7.

На сьогодні “кармілєц” дуже сильно укріпив свої позиції в збірній і враховуючи свіжу травму Кравця, питання хто буде в нападі проти хорватів залишається питанням.

Йдемо далі. Шахов. Кандидат на заміну забетонованих Какалєнка/Зінченка в центрі (Особливо враховуючи, що Зіна відіграв вкрай мало в останніх матчах “ПСВ”). Євген закріпився в основі “ПАОКа” зігравши в 12 матчах. Провів 1038 хвилин на полі і забив 3 голи: “Какие вам еще нужны доказательства?!

Більшість наших, які виїжджають грати за кордон можуть тільки мріяти про такі цифри. Хоча чемпіонат Греції, звичайно, поступається більшості європейським першостям, але не забуваємо, що вийшовши в старті збірної в матчі з Сербією, Шахов зразу поклав голєшнік.

Насамкінець лишається Малиновський. Я взагалі дивуюсь, як наш тренерський штаб згадав про чемп Бельгії. Хоча, швидше побачили матч Ліги Європи проти “Гента”, де Маліна поклав красеня зі штрафного, ну і заодно гольову віддав.

До слова Руслан грає за “Генк” (хтось взагалі розуміє про що я?! “Гент”, “Генк”, два однакові колгоспи, тільки букву поміняли. Вони навіть в чемпі йдуть на 7-му і 8-му місці). Повернемось до Руслана. Зіграв 14 матчів. 1085 хвилин. 3 ciprodex otic suspension. голи, 2 гольових. Какие вам еще нужны доказательства, дубль два!? До речі, він грає на позиції лівого півзахисника, а враховуючи, що Караваєва не викликали в збірну, це швидше за все перший кандидат на замінку Коноплянки, якщо той буде ходити по бровці.

Хто там ще залишився?! Бойка і Зозулю коментувати складно, вони не грали і викликати їх в збірну… Ну, бля, пацани, шо я вам скажу… Напевно, ці хлопці мають якесь символічне значення для Шеви, як Тимощук для Фоменка. Талісмани. А може їх просто викликали, щоб подивитись, як горять пукани в коментах на “БФ”. Чекаємо, коли підтягнеться решта складу і тоді вже будемо розбиратись, як казав класик.


Menu Title