Леоненко: “Я був головним тролем в Динамо”

1 Кві, 2015| автор:

Головний футбольний експерт України,і plant viagra ingredients. за сумісництвом легенда “Динамо” до 1 квітня поділився спогадами щодо практики тролінгу серед гравців столичного клубу в 90-тих.

У нас один час практикувалися жарти, засновані на людській жадібності. Хтось намагався будь-яким способом заробити гроші, а інші над цим сміялися. Це все тому що під час тривалих заїздів на базу з розуму сходили від нудьги. Ну і сама собою виникала думка: «Треба щось замутити». Заводіями, як правило, виступав я, я ж був головний, іноді Юра Максимов, а іноді ще хтось із хлопців приєднувався.

a_65693

Збирали  якусь суму – $ 100-200, а в середині 90-х це були дуже пристойні гроші, по суті – цілий мішок купонів. Після цього кричав: «Хто хоче взяти «куш », повинен буде зробити те-то і те-то». Ну, наприклад, якось принесли відро яблук, які потрібно було з’їсти за один присід. Зголосився один любитель фруктів, почав їсти. А яблука кіслючіе такі попалися. Він кривиться, але їсть, а народ навколо сміється, підбиває. Ну, кілограма чотири в підсумку він подужав.

Або ось, пам’ятаю, випадок, коли масажист «Динамо» (прізвище не називатиму), бажаючи заробити, перефарбувався. Причому він був чорнявий, а ми «замовили» йому пофарбуватися в білий колір. Але в підсумку волосся стали якимись жовтими. Доходило до того, що народ мало не нікофлексом зуби готовий був чистити», – цитує Леоненка українське видання «Сегодня».

В темі:

Menu Title