Ліга Чемпіонів: “каноніри” перемогли в битві, але війну програли

17 Бер, 2015| автор:

Перед початком огляду хотілося б вам нагадати, що перший матч між цими командами завершився великою сенсацією: «Монако» добився перемоги з рахунком 3:1 на чужому полі. Ніхто не очікував, що «Арсенал» виявиться настільки безпорадний і, зрештою, постане в ролі хлопчика для биття.

Тому сьогодні “каноніри” повинні були ризикувати і йти, як кажуть гравці в покер, all-in. Багато експертів перед матчем казали, що команда Арсена Венгера зможе зробити цей камбек, хоча за статистикою, ще жодній команді на цій стадії не вдавалося в гостях відіграти два м’ячі.

Статистика УЄФА? Нє, нє слишал.

Статистика УЄФА? Нє, нє слишал.

Після стартового свистка, як і очікувалось, підопічні Арсена Венґера забрали м’яч собі і не мало бажання ділитися ним з суперником. Проте після численних ударів круглий не хотів не те щоб залітати в сітку воріт, а і взагалі потрапляти в площину. Тим часом камери віднайшли серед вболівальників оцих ірландських хлопців, які прийшли на матч між англійцями та французами у День Святого Патріка ( замість того, щоб випивати в пабі ).

Відомий гурт "U2" на чолі з Боно

Відомий гурт “U2″ на чолі з Боно

Активно грали Велбек та Жиру. Натомість, Озіл десь ловив ґав, лише зрідка з’являючись у об’єктиві камер. Аж тут француз на 36-тій хвилині відповів скептикам, які нещадно критикували його. Перший удар блокував голкіпер “Монако”, але з другої спроби Жиру таки красиво відправляє м’яч cialis_moins_chers. під штангу. Під подальші активні атаки “канонірів”, якось раптово закінчився перший тайм. Князівство Монако полегшено видихнуло. За сумою двох зустрічей рахунок став 3: 2 на їхню користь.

І вже з перших хвилин другого тайму «Монако» виявився замкнений на своїй половині поля. «Арсеналу» поспішає, тому що потрібно забивати ще один. І не пропустити при цьому контрвипад. А моменти у французів були – облога воріт Оспіни завдовжки кілька хвилин була виконана господарями, і ледь-ледь відбилися гості. Шкода, що камери в ті хвилини не зафіксували обличчя Венґера. Проте на кожну заміну у стані французів він відповідав тактичною перебудовою схеми власних гравців на полі. Аж доки на поле не вийшов швидкісний Тео Волкот, замість Данні Велбека, утворивши при цьому тактику в 4-2-4. І це подіяло – захисник «Монако» невдало віддає пас прямо на Ремзі, і той моментально відправляє м’яч у сітку ( тепер слідкуємо за новинами, Ремзі забив у такому матчі – це серйозно, кому не пощастить із відомих людей ).

Тепер 3:3 за сумою двох зустрічей, але за рахунок голу в гостях попереду французи. В останні 15 хвилин “Монако” повністю перейшло на свою половину поля і стали відбиватись від настирних і жадібних комбінаційних атак “канонірів”. Та після 5 доданих арбітром хвилин рахунок не змінився – і далі проходить саме французька команда. Статистика залишилась статистикою, команда Венґера не зробила перший в історії подібний камбек на такому рівні з різницею у 2 м’ячі і тепер відправляється додому. Принаймні, вони боролися до останнього.


Menu Title