ЛЄ: “Динамо” і безвиграшна серія в Англії

13 Бер, 2015| автор:

Щойно завершився довгоочікуваний матч київського “Динамо” проти “Евертона” в Лізі Європи. Ґазон поливати сьогодні вечером ніхто не збирався – в Ліверпулі дощ почався ще за кілька годин до матчу. Як писали місцеві журналісти, в Прем’єр-лізі Англії воно аж ніяк не краще. Перед самим матчем на великому екрані стадіону один за одним крутили голи “Евертона” - психологічна атака на “Динамо”. Але на наших хлопців подібні хитрощі не подіяли – вже на 14 хвилині після подачі з кутового на ближню штангу, Гусєв в дотик пробиває в ближній кут. Олег Анатолійович ще той красень – сам заробив кутовий і сам же замкнув подачу з кута поля.

Олег Анатолійович доводить свою профпригодність

Вже після цього капітан команди Олександр Шовковський змусив відданих фанатів українського футбола поностальгувати (згадати горе-матч із збірною Словенії ) – mercury drug online order. його вихід за межі штрафного майданчика і невдале вибиття м’яча завершилось ударом Лукаку в метрі від воріт.

Дощ продовжував періщити, а гол у ворота киян продовжував назрівати. Аж от на 39 хвилині Лукаку, у стилі безстрашного вікінга, таки відібрав м’яч у захисника і віддав на хід у Несміту, який легко пробив Шовковського.

"Полет шмеля" (с)

“Полет шмеля” (с)

Після закінчення практичного рівного першого тайму команди пішли на перерву. Але події другого тайму змусили вболівальників відверто занепокоїстиь тим, що вони бачили на полі. ” Евертон” практично весь час володів ініціативою, а у киян в нападі, за рідким виключенням, практично нічого не виходило. Не допомогли і заміни (Гармаш, Кравець та Чумак ), які провів Сергій Ребров. Зрештою, на 81 хвилині м‘яч після прострілу Османа влучив у руку Даніло Сілви – пенальті. До позначки підійшов кремезний  Лукаку і легко відправив його по центру,  натомість Шовковський впав в правий від себе кут, ледве зачепивши ногою круглого. Забитий другий м’яч нічого не змінив – англійці продовжували натиски на ворота СаШо, змушуючи захисників хвилюватись і помилятись. Натомість, все закінчилось вольовою перемогою “Евертона” – 2:1, а попереду матч у Києві. Щиро сподіваємось, що Сергій Ребров з командою розбере цей складний матч і зробить правильні висновки. “Евертон” повинен залишитись позаду, тому що інакше і бути не може.