ЛЄ: наркоманія Фрідмана та феєрія Зозулі

12 Бер, 2015| автор:

Бурмотіння Фрідмана, пляшка “Львівського” і неочікуваний гол Зозулі – ось у якій атмосфері я спостерігав за подіями у Києві. Після учорашнього німецького порно за участю “Баварії” та “Шахтаря” був приємно здивований – все-таки “Дніпро” виглядав гідно та абсолютно нічим не поступався “Аяксу”. Ба більше, очевидно, що Мирон Маркевич попрацював над тим, щоби налаштувати гру у кожній із “ліній” – півзахист гармонійно діяв як із оборонними редутами, так і нападом. Тому гол у виконанні “синьо-біло-блакитних” був швидше питанням часу. І, о диво, на тридцятому відрізку поєдинку забиває Зозуля! Зауважу, що Богданович злукавив стосовно Коноплянки – під питанням була поява Женічки у старті. Тандем Коно-Зозуля нарешті спрацював та приніс результат – без п’яти хвилин гравець “Роми” вдало прострілює і Ромця, витримавши паузу, вражає ворота Сілессена.

Варто підкреслити гру Дуґласа та Федецького, які не дали кращому нападнику гостей Аркадіушу Міліку бодай щось створити. Так, дійсно, по завершенні першої сорокап’ятихвилинки Бойка потривожив Велтман, але хлопчина не потрапив у “рамку”. То байдуже, що пан Фрідман впродовж усього матчу белькотів про амбіції “Аяксу” та згадував славне минуле generic viagra reviews forum. нідерландського гранду. Таке враження, що коментатору дали покурити знаменитої тамтешньої травки та пообіцяли влаштувати прогулянку вулицею Червоних ліхтарів – так Слава вихваляв підопічних Франка де Бура.

Прикро, але непотрібні “гірчичники” отримали Федецький та Ротань – Маркевич тепер не дорахується двох основних гравців… А ви ж знаєте, які запальні трибуни “Амстердам Арени”. Словом, буде гаряче. До цієї солодкої парочки згодом долучиться і Зозуля.

Заміна Безуса була очікуваною – ну, не може, принаймні, зараз Роман повернути минулі кондиції. Бруну Гама пожвавив гру та ледь не став безпосереднім свідком другого голу – Зозуля після розіграшу штрафного міг відзначатися знову, але Сілессен зіграв на рівні. 65-та хвилина – наші тиснуть! Кішна та Сінкґравен, яких кинув у гру де Бур,  “розчинилися” у вирі подій…

Після третього кухля – крик – Бойко дістає “мертвого”! Через лічені хвилини Дуґлас, як і Ротань міг відповісти голом. Але як кажуть у народі: “Но не получилось”.

1:0 – “Дніпро” перемагає, правда, зазнає кадрових втрат. Ждемо у столиці Нідерландів у основі Калініча, Близніченка та Шахова. Успіху!

 

 


Menu Title