Лорд нашого часу

16 Січ, 2015| автор:

Чому Лорд, запитаєте ви?

Тільки Ніклас може потрапити у міліметровий офсайд.Тільки Ніклас здатен найоригінальніше у світі розрахуватися із таксистом – паском. Згодом водій скаже, що подібного за 25 років їзди на дорозі він не бачив. Ну звісно, це ж сам Лорд! Тільки Ніклас найефектніше демонструє нижню білизну (усі моделі можуть тільки позаздрити) – посеред стадіону, на очах десятків тисяч уболівальників. А ще Ніклас обожнює швидкісну їзду на автівках, бухло, та дівчат. Ми теж це любимо і готові присягнутися під фото короля всія Данії, Англії та Німеччини. Але Ніклас – футболіст, який мусить дотримуватися режиму, а не поєднувати усі вищезгадані компоненти посеред ночі у Копенґаґені. Арсен Венґер дуже любить легендарного датського нападника – якось французький наставник “канонірів” про це зізнався. Але навіть він, у підсумку, не витримав систематичних порушень дисципліни та просто лавини лайна, яку любили влаштовувати журналісти.

В “Арсеналі” Бендтнер запам’ятався діями проти “Порту”. Все. У “Бірмінґемі” та “Сандерленді”  був певний прогрес, але теж ненадовго. В “Ювентусі” Лорд більше подорожував по нічних клубах та боровся із зайвою вагою. Ось, нарешті, ми спостерігаємо за розвитком його кар’єри у “Вольфсбурзі”. І повірте, вона вельми втішна!

Та усі сили Ніклас віддає збірній. Свого часу він і португальців “катав”, і не так давно is primatene available in mexico. сербам забивав. Лорд мусить оберігати свої землі.

Сьогодні йому виповнюється 27. Бендтнера вже не назвеш топ-гравцем, хоча він мав чимало шансів і на цей титул. Але ми любимо Нікласа. Справжня окраса сучасного брутального футболу. Вітаємо!

 


  • http://vk.com/id11073340 Жека Паравоз

    якби не був у Юве в аренді – запитав би “Хто це” :) А так то є ЛОРД ;)

Menu Title