Як Ярмола, Кравець і Буяльський Швецова рятували

19 Кві, 2015| автор:

Здавалося, що після «Фіорентини» і першого тайму з «Волинню» команда Сергія Реброва частку фарту в сезоні вичерпало. Але ж ні – «Динамо» видало в Луцьку феноменальний другий тайм. Хоча «Волині» також варто поаплодувати.

Реально ж класний футбол видали – з інтригою і мегакрасивими голами. Сталося в цій грі одразу декілька знакових подій. Бікфалві вийшов у лідери суперечки бомбардирів, а Кравець у тій самій суперечці наздогнав Ярмолу і тепер два динамівці з 11 голами відстають від Еріка лише на один забитий м’яч.

2c980

Кравець також підтвердив реноме спеціаліста по дублях і командах, які починаються на букву «В». Ну так, БФ «Валенсію» має на увазі, бо як її не згадати в контексті Артема. Ну а Ярмоленко видав дві класних передачі і з 15 асистами є найкращим бомбардиром чемпіонату. В ЛЄ в нього також 6 асистів і там Андрій теж лідирує. Шкода, що з таким послужним списком гра з «Фіорентиню» у нього зовсім не йшла. А ще сумно, що через перебір жовтих Ярмоленко гру з «Шахтарем» пропустить. Але, може, донеччани, що зі Львова, якусь інтригу в чемпіонаті відродять. Бо ж у разі перемоги «Динамо» кияни дефакто чемпіонами стануть. То таке. Головне, що Ярмоленко у Флоренції зіграє.

А крайній пас 10-ки «Динамо» призвів до суперголу від Буяльського. Той ударив, як Бог.

І тим самим підтвердив, що запас фарту в «Динамо» ще є. Бо у грі з «Фіорентиною» нам його ой як потрібно буде.

Словом, врятувало київське тріо і себе, і ще арбітра зустрічі. А то, судячи з коментарів на “БФ” під час матчу, Швецов би ще довго ікав сьогодні вночі, не виграй матч Київ. Тепер же сумнівні моменти забудуться. Під питанням лише жовта картка Ярмоленка. Хоча, якщо КДК ФФУ її відмінить (а те, що “Динамо” подасть апеляцію, це 100%), то негативна аура взагалі може розченитись навколо арбітра. Хоча ходив він у луцьку по дуже тоненькому льоду і все могло б завершитись buy dostine. грандіозним срачоскандалом. “Но, не получилось” (с)…


  • http://vk.com/id61609965 Андрій Лупа

    таке відчуття, що статті пишуть учні 6 класу…

  • http://vk.com/id5212561 Андрей Клименко

    а хіба не так?)

Menu Title