Лист до Алієва

6 Кві, 2015| автор:

Доброго дня, громадянине України Олександр Алієв! Адже саме так ти сказав нещодавно в інтерв’ю – “я хоч і народився в Росії є громадянином України”. Громадянином, але не українцем. І не через прізвище, яке до того ж і російське ну ніяк не нагадує, а через позицію. Точніше через її відсутність.

«Історія з георгіївською стрічкою, яку я прикріпив на груди, сталася під час фіналу Кубка Росії. У клубі кожному видали такий атрибут і сказали, щоб ми були з ним. Всі гравці виконали вказівку. Нічого поганого в цьому я не бачу. Я перебуваю в колективі, і якщо зі стрічками ходить вся команда, чому я не повинен цього робити?»

БФ. А якщо вся команда піде топитися, то чому ти не повинен робити цього?

«Є й зворотний приклад. Льоша Гай не захотів надягати футболку на підтримку української армії. Але він і не зобов’язаний був цього робити. І що, хіба після цього його потрібно оголосити ворогом народу?! Кожна людина має право на власну думку. Він вирішив, так як вирішив і має право не пояснювати, чому прийняв саме таке рішення. Значить, так захотів».

Алієв

БФ. Ну зворотнім подібний приклад можна назвати умовно. І щодо «кожна людина має право на власну думку», то тут твоя думка так і залишається незрозумілою. Узагалі твоя позиція щодо подій в Україні. Та ще й Гая згадав, аби себе виправдати. Ну не личить гравцеві збірної України, нехай і «екс», стрічки ворожі одягати. Не знаю, як Фоменко, але я б на його місці дорогу в національну команду тобі закрив назавжди.

«Так, десь були помилки, але людині властиво дорослішати. Нікому нічого доводити не збираюся, тільки собі. Я знаю свої здібності на футбольному полі. Крім «Динамо» та «Дніпра» я нікуди не хочу переходити, але розумію, що в даний момент це нереально, тому варіанти з українськими клубами навіть не розглядаю. Хочеться пограти в чемпіонаті, в якому зможу отримати постійну практику і буду вдосконалюватися».

БФ. Чому ж з українськими клубами так? Якщо ти вважаєш, що заслабкий для «Динамо» з «Дніпром» то, увага, підказка! – «Нива» з Тернополя, «Буковина», новояворівське «Розточчя» врешті-решт – там ти зможеш реалізувати свій потенціал на повну. Хоча, якщо б тебе запросили в чемпіонат, прости Господи, новоросії, то ти, напевно, швидше пішов би туди.

Так, кожна людина має право на свою позицію, але наразі вона в тебе відсутня. А в Україні ти, бо наразі buy adult toys with echeck. не маєш куди діватися. І чомусь здається, якщо надійде вигідна пропозиція з Росії, то там ти заговориш геть по-іншому: «Я завжди підтримував новоросію, навіть георгіївську стрічку одягав».

P.S. А от Морозюка не взяли в “Анжи» після тогго, як в ютюбі з’явилося відео, у якому він з друзями співає «лалалала». Ну вміють же люди чітко висловлювати свою позицію.

В темі:

Menu Title