Підсумки БФ: тренер першого кола

29 Гру, 2014| автор:

14 турів позаду і редакція “Брутального футболу” розпочинає публікацію серії статей, присвячених підбиттю підсумків першого кола Української Прем’єр-ліги!

Розпочнемо із номінації “Найкращий тренер”.

Зараз ситуація в українському футболі вельми складна та напружена. “Шахтар” був змушений з міркувань безпеки залишити Донецьк та мігрувати спочатку до столиці, а потім – до Львова, що без сумніву вплинуло на результати колективу. Мирон Маркевич із власними підопічними у відверто хворобливій формі – “Дніпро” в унісон із перемогами демонструє місцями невпевнену та бліду гру. “Металіст” поки в “активному пошуку”, а “Чорноморець” перебуває в глибокому нокдауні.

А от київське “Динамо” вперше за кілька сезонів нарешті очолило турнірну таблицю та достроково забезпечило зимове чемпіонство! Сергій Ребров підійшов до виконання обв’язків креативно та, головне, обережно. На усіх фронтах “біло-сині” виглядають впевненими, немає звичного для минулих років мандражу та абсолютної інертності після пропущеного м’яча. Спостерігається високий пресинг та свіжість гравців – хлопці готові буквально битися за круглого впродовж дев’яноста хвилин. Втім, помітні проблеми у захисті, але Сергій Станіславович (величатимемо його так!) зараз над цим працює.

Приємно бачити, що часто залучаються до гри саме українські гравці, причому молоде покоління – яскравим прикладом є Микита Бурда, який, принаймні, за словами головного коуча виглядає ліпше, ніж будь-який конкурент на позицію цього дев’ятнадцятирічного пацана.

Макаренко,Рибалка, Калитвинцев та Сидорчук теж отримують порцію своїх овацій! Тобто, на психологічному рівні у киян усе впорядку, зважаючи навіть на той факт, що Артем Кравець зумів оклигати після важкої серії травм, знайти підтримку серед одноклубників та тренера. Видно, що Артемко періодично лажає, але ж вогонь у очах-то є! Ну що ще треба? Атмосфера у роздягальні на рівні, відстутній дисонанс між поколіннями, ну і СаШо старого товариша не підведе!

Прикро усвідомлювати, що політичні перипетії суттєво вплинули на рівень вітчизняного футболу. На загальному тлі Ребров виглядає впевненим та цілеспрямованим, ЙОГО “Динамо” впродовж сезону не зазнало жодної втрати очок та залишається поки що нескореним. Статистика не бреше.

1397918492_rebrov

В темі:

Menu Title