“Маріуполь” здобув важку перемогу над шведським “Юргорденом” та вийшов у наступний раунд кваліфікації Ліги Європи

2 Сер, 2018| автор:

З почином!

“Маріуполю” у 2-му раунді кваліфікації Ліги Європи випав непростий суперник. “Юргорден” – 4-а команда Швеції, у складі якої грають колишні футболісти АПЛ та збірної Швеції, а також талановиті молоді футболісти. Перша гра відбулася у Стокгольмі, де на штучному газоні “Tele2 Arena” “Маріуполь” здобув бойову нічию 1:1 – досить справедливу, але прикру, тому що підопічні Олександра Бабича вигравали до 90+4 хвилини.

Домашня гра проходила у Одесі, адже УЄФА прогнозовано заборонила проводити гру в Маріуполі. Конкретні причини невідомі – тут і велика відстань до найближчого діючого аеропорту (270 км замість потрібних 150 км), і прифронтова зона, і відсутність турнікетів. Словом, вдома грати азовці не могли, тому матч пройшов на стадіоні “Чорноморець” в Одесі, добре відомий колишньому настанику одеситів Олександру Бабичу.

Шведи заполонили місто. За даними ЗМІ, їх приїхало 1700 чоловік, але білетів їм не вистачало – гостьовий сектор вміщував лише 1200 чоловік. Їх було набагато більше, ніж маріупольських фанів, тож “Юргорден”, по суті, грав за домашньої атмосфери.

MBX0j6K8WmI

BXg-85SmbD8

Gkhnro3awN8

Особливо класно виглядали співи шведів, які не припинялися протягом всього матчу:

Матч важко давався господарям поля. Старт був точно за шведами, однак серйозних моментів вони не створили. Так, був хитрий удар зі штрафного у виконанні Мрабті та кілька гострих прострілів – але не більше. “Маріуполь” відвів гру від власних воріт досить швидко, створивши кілька аналогічних негострих моментів.

У другому таймі гра стала веселішою. Маріуполь підвищив оберти та став грати сміливіше, що вилилось у гол Піхальонка на 63-й хвилині – Олександр пробив з дистанції, і м’яч рикошетом від капітана шведів Ольссона (екс-гравець “Вест Бромвіч Альбіона”) влетів у ближній кут. Втім, через 14 хвилин шведи провели атаку, після якої м’яч заметушився по штрафному. Гравці “Юргордена” приборкали його швидше, після чого Радетінац віддав на Баджі, а той п’яткою поклав шикарний гол – 1:1! До 90-ї хвилини гра була дуже веселою, однак “Маріуполь” втримав рахунок.

WN4BrkmfeXU

Матч перейшов у екстра-тайми, в яких Маріуполь почав активніше. На 95-й хвилині Мрабті сфолив недалеко від власного штрафного, Тищенко завдав прямого удару по воротах, а досвідчений голкіпер Ісакссон (саме йому забивав Шева на Євро-2012) відбив м’яч перед собою. Мишньов готовий був добивати, однак отримав по ногах – пенальті! Фомін підійшов до точки та впевнено розвів голкіпера та м’яч по різних кутах.

2:1 – саме цей рахунок без особливих проблем втримав “Маріуполь”, забезпечивши собі прохід у наступний раунд!

Читайте також: “Мораєс – шл*ха”, лівий офсайд та футбольний бум у Чернігові. “Десна”дебютувала в УПЛ

“Маріуполь” у 3-му раунді кваліфікації Ліги Європи зіграє проти французького Бордо. Матчі пройдуть 9-го та 16 серпня. Азовці стартуватимуть вдома.

Відео та фото надав підписник “Брутального футболу” Руслан Малиновский.