Маркевича масово звинуватили у підставі

24 Бер, 2015| автор:

Журналіст “Обозревателя” домахався до Мирона Богдановича, через що мало не нарвався на грубість від наставника дніпрян (а може і нарвався, просто сам інтерв’юер вирішив про це не згадувати у своєму матеріалі).

Йдеться про перенесення першого матчу 1/4 фіналу Кубка України між “Дніпром” і “Чорноморцем” на 1 квітня (і это не шутка!). Втім, замість стандартного інтерв’ю, журналіст вирішив додати драйву і піднаїхав на коуча “Дніпра” Мирона Маркевича, здоров’я і нерви якого останнім часом потрохи здають.

- Мирон Богданович, ваші підопічні не зможуть зіграти з Латвією й поїдуть на матч Кубка України з “Чорноморцем”. <p>”>- Ми домовилися з Фоменком, що він відпустить гравців у “Дніпро”.

- А коли ми повинні грати з “Чорноморцем”? “>- Це хіба це не підстава для збірної?
- Яка підстава. Це товариська гра з Латвією! Для тренерів є можливість награти нових футболістів. Яка може бути підстава? Що ви нагнітаєте, самі не знаючи що. Ви ж тверезо думайте. У нас колись грати на Кубок. І не з нашої вини. Треба ж якось виходити із ситуації. Та й кого пробувати в збірній з “Дніпра”? “>- Чия це була ініціатива?
- Такий варіант нам запропонувала Прем’єр-ліга.

Чесно кажучи, нам як колегам,  соромно за цього журналіста. Ну, неетично, як мінімум з моралфажних міркувань було діставати Мирона Маркевича, який недавно оклигав після нервового зриву. Не кажучи вже про те, що Маркевич у цій ситуації повністю правий і далеко не його вина, що так склали календар.

Маркевичу потрібно було відповісти у стилі Коломойського: “Чё ты со своим “Обозревателем” тут, бля*ь, караулишь? Как телка, бля*ь, своего неверного buy teva viagra 254. мужа. Что ты замолчал? Вопросы есть? Или язык в жопу засунул?”. Було б в самий раз!

Цікаво, що хоч це не провина ні гравців “Дніпра”, ні Маркевича, зате окремі функціонери встигли вилити купу бруду на клуб і його гравців. Залишимо цитати без змін.

Владислав Ващук (зразок відданості і вірності):

Я думаю, що в цій ситуації проявилася неповага до гравців. Вони поїдуть грати матч Кубка і пропустять товариський матч збірної. Виникає питання: як таке можна було допустити? Щоб футболіст плював на збірну і їхав грати за свій клуб. Я такого не розумію.

Сергій Морозов (топ-експерт українського футболу у всіх питаннях):

Збірна – це моя Батьківщина, мій престиж, це ми всі разом. Єдина країна. Хоч татарською, хоч англійською, на будь-якій мові – ми одні, ми єдині. Так, багато різних національностей, але збірна у нас одна. Як гравці “Дніпра”, той же Зозуля, можуть говорити про патріотизм, якщо не будуть грати за збірну?


  • http://vk.com/id114965657 Петро Борщ

    ващук клоун

  • http://vk.com/id145704768 Миша Николаенко

    Блин,там какой то товарищеский матч,а там игра за кубок.Маркевич абсолютно прав.

  • http://twitter.com/bender_sun Dmytro

    Офігіли гнати на Маркевича, а по вашому Дніпро менше ніж СбУ для України робить, чи дійти майже одним складом до 1/4 ЛЄ це пустий звук. Шановні єксперти намагайтесь і далі підтверджувати свій вИсокий рівень у висловлюваннях і на далі.

Menu Title