Мессі не на своєму місці

25 Лют, 2015| автор:

Пелегріні

Перед поєдинком Пеллеґріні бовкнув, що «Ман Сіті» буде більше контролювати м’яча. Сказав і не подумав. Проти «Барси» це практично нереально. Але Емануеле був настільки впевнений, що виставив одразу двох форвардів. Джеко і Аґуеро. В першому таймі з м’ячем вони зустрічалися вкрай рідко. А якщо й зустрічалися, то не надто вдало. То пробили погано, то на 7-й хвилині м’яч, поцілувавши Едіна how to buy viagra on line. в яйця після удару когось з гоавців гостей, вибив Джеко з колії футбольної і завалив на газон. А Пеллеґріні з кожним пропущеним голом виглядав усе сумнішим і сумнішим. Ну і ще раз сумнішим – це вже після вилучення. Усміхнувся він хіба що на 69-й хвилині.

Суарес

B-pGkGaWkAAplcM

Двічі засмутив Пеллеґріні, вболівальників «Ман Сіті», Гарта і його партнерів Луїс Суарес. На 16 і 30 хвилинах уруґваєць посилав м’яча повз Джо і не повз ворота. А скільки разів ще у цьому матчі він посилав його (не Гарта – м’яча) повз воротаря і майже не повз ворота. Натхнення якесь упіймав цього вечора. Луїс впродовж усього матчу покусував оборону і практично гриз землю на полі (класні епітети для нього, хіба ні?) Для хет-трику уруґвайцю бракувало небагато – гру судив Фелікс Брих, а той може і несправжні голи зараховувати. Головне бити ближче до воріт і до сітки воріт. А ще міг Суарес забити третій, якщо б Мессі дозволив йому виконати пенальті на 90 плюс хвилині…

Мессі

Мессі на вістрі – добре. Мессі на флангах – нічого дивного. Мессі під нападниками – бачили і не раз. Мессі – опорник (або щось типу того)??? Луїс Енріке експериментатором виявився ще тим. Він запхав одного з найкращих нападників планети ледь не на половину поля «Барси» чим, так видається, ввів у транс усіх гравців суперника, що перебували на полі. Але недарма у Лео чотири «ЗМ». Він і в новому амплуа показав себе якнайкраще. І атаки розпочинав, і пресингував, і навіть м’яча відібрав кілька разів. І при тому всьому ще й попереду його хоча й не нажто часто, але побачити можна було. Тільки от забити свій 76 гол у ЛЧ не судилося. На 90-й хвилині Брих відмінив влучний удар Мессі через офсайд. На 94-й Харт парирував пенальті, а добиванням кулі головою Лео не реабілітувався – повз ворота.

B-pN4kDXAAAUpFs

Вилучення

Догравали господарі в меншості. На 74 хвилині Кліши зачепив Алвеса у боротьбі і напоровся не лише на суперника, але й на другу жовту. Епізод на розсуд арбітра, але… «Містяни» саме почали тиснути, а за 5 хвилин до розрівняння складів Аґуеро відквитав один гол. Інтрига могла бути ще більшою.

Про матч

Гра так і завершилася – 1-2 і тепер Пеллеґріні треба вигадати щось неймовірне, щоб команда не вилетіла з турніру. А проти такої «Барси» вигадати буде непросто. Команда Луїса Енріке, особливо у першому таймі, нагадувала ту інопланетну команду – ще Ґвардіолівську. До того ж в обороні зіграла нетрадиційно для себе надійно.

Ставка

В принципі я не вболіваю за жодну із цих команд. Але більший коефіцієнт зробив мене на вечір палким прихильником цих, як би то лагідніше сказати, голубих. Я форму маю на увазі. Тому моє лице на голи у матчі реагувало в унісон з фейсом Пеллеґріні.

Про більший коефіцієнт. В лінії подавали на перемогу «Ман Сіт» 3,2, а коли пробили, то виявилося що коф впав до 2,6. А ще мінус 16,5 відсотка від виграшу… Так що нічого страшного не сталося. Думаю, Пелеґріні гірше, аніж мені.

В темі:

Menu Title