“Металіст”, ти п’яний, йди додому…

28 Лют, 2015| автор:

Харківський клуб останнім часом дуже жорстоко “лихоманить”.

Керівник селекційного відділу “Металіста” Сергій Кандауров в інтерв’ю офіційному сайту команди розповів про трансферну політику клубу.

0a5db445266c14adbb296b43ebe26e54

 У першу чергу, ми прийняли рішення змінити трансферний вектор і відмовитися від запрошення гравців з латиноамериканських країн. Зараз же ми направили всі зусилля на те, щоб у нашій команді грали українці. Постаралися зберегти кістяк команди. По-друге, ми робимо велику ставку на наших вихованців, щоб не на словах, а на ділі довести, що дитяча академія – а також юніорські та молодіжні команди – дійсно працюють.

У всьому треба шукати позитив, і особисто я не поділяю панічних настроїв багатьох – зараз у наших хлопців з’явиться шанс проявити себе. І це не так страшно і безнадійно, як багато хто намагається представити. Упевнений, що вони зможуть показати cheap drugs american express. себе в чемпіонаті України.

Сьогодні контракти з клубом підписали досвідчені гравці, які пройшли майже всі збори з командою: Володимир Прийомов, Сергій Назаренко, Микола Іщенко, Сергій Погорілий, Давид Каяду і Юриця Булят. Також підписав повноцінний контракт один з перспективних гравців дубля, який був на зборі з першою командою – Олексій Ковтун, – розповів Кандауров.

Також не затихають повідомлення про невиплату заробітної плати бувалим гравцям. Так, гравець збірної України Едмар залишив розташування “Металіста” і відправився в Бразилію до врегулювання ситуації з виплатою боргів по заробітній платі.

Äå Ëàñåðäà Ãàëîâñêèé Ýäìàð

В даний час керівництво “Металіста” намагається залагодити конфлікт. Але навіть якщо сторони знайдуть компроміс, то Едмар не встигне повернутися з Бразилії до початку зустрічі з “Динамо” в розпорядження Ігоря Рахаева.

Едмар не єдиний, кому такий хід справи не влаштовує… Інші футболісти харківської команди звернулися до вболівальників із заявою про намір бойкотувати стартові матчі весняної частини чемпіонату України через борги по зарплаті.

«Сьогодні ситуація в клубі така, що ми не отримуємо зарплату вже більше п’яти місяців, плюс є заборгованість за минулий сезон. Ми з розумінням ставилися на прохання керівництва клубу почекати, і ми чекали. Наші неодноразові звернення до керівництва клубу так і не привели ні до яких зрушень у вирішенні цього питання, навіть ніхто не спробував піти з нами на контакт. Тому у нас немає іншого шляху, як відмовитися від участі в найближчих матчах, якщо керівництво клубу не почне виплачувати нам заробітну плату », – цитує звернення гравців Sport.ua.

Під заявою підписалися Едмар, Гоменюк, Горяїнов, Пшеничних, Шуст, Краснопьоров, Шарпар, Ребенок, Кобін, Березовчук, Давидов, Хав’єр, Костюк, Болбат, Кулаков, Вільягра, Папа та Моледо.

383825942

 


Menu Title