Міграція на захід продовжується

10 Лют, 2015| автор:

На черзі “Металіст”.

Харківська обласна державна адміністрація наполягає на збільшенні вартості за оренду спорткомплексу, а також можливості користування інженерними мережами підтрибунних приміщень та будівлі дитячої академії.

За оренду стадіону на один матч обласна влада хоче отримувати 250 тисяч гривень. Однак ця сума не влаштовує ФК “Металіст”, тому що крім оплати оренди спорткомплексу, футбольний клуб несе додаткові витрати в розмірі 140 тисяч гривень. для організації та проведення кожного матчу (робота стюардів, комунальних, медичних служб і служб безпеки). Вдобавок до оплати за стадіон, клуб повинен оплачувати оренду за використання підтрибунних приміщень та будівлі дитячої академії – близько 100 тисяч гривень щомісяця. Таким чином, один домашній футбольний матч “Металіста” обійдеться клубу майже в півмільйона гривень.

39-zgaxv

У листі ФК “Металіст” до обласної державної адміністрації говориться, що клуб згоден платити за кожен матч 180 тисяч гривень (що вже на 30 тисяч гривень більше, ніж наприкінці минулого року), але ніяк не 250. Оплата ж за використання підтрибунних приміщень стадіону та будівлі академії клубом була оцінена додатково в 50 order flagyl 500mg online. тисяч гривень.

Поки обласна влада і керівництво стадіону не можуть прийти до спільного знаменника, з достовірних джерел стало відомо, що у “Металіста” вже з’явився запасний варіант – сумський стадіон “Ювілейний”, оренда якого обійдеться клубу набагато дешевше.

004-fechz

Таким чином, перші матчі 2015-го року, які “Металіст” зіграє проти донецького “Шахтаря” (в Кубку України і національній першості), можуть пройти саме в Сумах.


Menu Title