“Мілан” – “Рома”: останній шанс для Індзаґі

9 Тра, 2015| автор:

Безумовно, центральний матч суботи в Італії: Рома їде в “столицю моди”, в Мілан. Варто відразу зізнатися, що вивіска “Мілан” – “Рома” дещо втратила свій блиск в цьому чемпіонаті. Враховуючи, що команда Індзаґі ледве зводить кінці з кінцями, а “Рому” кидає з боку в бік, говорити про видовищність цього поєдинку зайвий раз не доводиться.

“Россонері” перебувають зараз на 10 сходинці турнірної таблиці і від зони єврокубків їх відділяє 8 очок, які при нинішній грі здаються нездоланною прірвою. Остання виїздна поразка від “Наполі” продовжила безвиграшну серію команди до 5 матчів, а команда за ті ж 5 матчів насилу забила три голи, зате пропустила 9.

До результатів “Мілана” не зайвим буде додати і проблеми в середині команди, які після кожної гри розпалюються все більше і більше. Авторитет алленаторе “Мілана” тане на очах: ​​схоже, команда не розуміє його, а він команду. Все це логічно підводить нас до того, що не за горами і відставка Індзаґі. Але якісь краплі терпіння у керівництва “Мілана” залишилися, тому Піппо все ще терплять в команді, всупереч думці тіфозі “Мілана”. Як кажуть, “надія вмирає останньою”.

“Рома” ж сьогодні бореться за 2-й рядок зі своїми сусідами з “Лаціо”. Відрив “вовків” від “орлів” мінімальний – 1 очко. Тому перемога над “Міланом” виглядає, як дуже важлива складова в завданні збереження своєї поточної позиції. Не сказати, що римляни якось змінилися за останній час, але все ж перемоги над “Сассуоло” і “Дженоа” залишають надію  “джалороссі” на позитивний результат в цьому чемпіонаті.

Адже, як би там не було, від алленаторе “Роми” не приймуть іншого результату, крім, як прямого потрапляння в Лігу чемпіонів. Це лише означає, що позиції Руді Гарсії на посту головного не такі міцні, як би він того хотів.

Ну і трохи статистики. Для “Роми” поїздки до “Мілана” виглядають гнітюче. “Вовки” не перемагають там з 2010 року, а остання гра в Мілані закінчилася для римлян поразкою від “Інтера”. За останні 10 поєдинків Рома лише двічі спромоглася обіграти “міланезе”.

Котирування FavBet: 3.8 – 3.5 – 1.9

Перемога “Роми” у світлі всіх справ “Мілана” виглядає найбільш очікуваною. Столичний клуб просто сильніше, на даний момент, своїх візаві. І сьогодні розправитися над “Міланом” – це відмінний шанс для “Роми” зберегти другу позицію. Враховуючи кадрові проблеми “россонері” у вигляді дискваліфікованих Менеза і Де Шільо, стабільністю в “Мілані” не пахне ні в захисті, ні в нападі. Так що варто очікувати 6 поєдинок россонері без “вікторії”.

І ще один прогноз: Рома заб’є першою. Останнім часом у “вовків” справи з реалізацією пішли вгору. У 4 матчах з fucidin cream usa. 5 римляни дійсно почали забивати першими. Винятком став лише матч з “Інтером”, де “Ромі” відверто не щастило розпечатати ворота Хандановича. У тих же 4 матчах з 5 “Мілан” пропускав першим. Причому пропускав безбожно. Захист зараз у “Мілана” – це видовище не для слабкодухих. Тому, практично не доводиться сумніватися в тому, що гості першим відкриють рахунок у матчі.

Прогноз від FavBet:
Перемога Роми – 1.9
Рома заб’є першим – 1.67

ЗРОБИТИ СТАВКУ ТУТFAVBET

В темі:

Menu Title