Мілевський би цим хлопцям аплодував

3 Лип, 2017| автор:

Збірна Словенії на львівських полях виборола титул найсильнішої фанатської команди Європи, перевершивши 23 супротивників із різних куточків континенту. Зважаючи на важкі умови, в яких доводилось перемагати – зливи, дощі, пекельне сонце і галони українського пива, перед хлопцями можна зняти капелюха. Адже добре грати у футбол і при цьому не забувати файно відпочивати – на це дано здоров’я ще не “каждому”.

Eurofanz_final_2017_Belorus_1

Як ми уже повідомляли, у півфінал турніру вийшли чотири команди – разом із господарями турніру “Карпатами”, туди пробились три збірні – словенці, білоруси та французи. Останні дві збірні уже з’ясовували стосунки у групі, і тоді “півники” виявились сильнішими – 3:1. Втім, білоруси на Єврофані феєрять завжди – на полі, поза ним і на трибунах. Так сталось і цього разу: команда, яку в останній день змагань розраховували побачити хіба що в львівських пабах, не лише взяла участь у півфіналі, але і виграла його завдяки дублю… лол, Аляксандра Француза!

Eurofanz_final_2017_Belorus

Чіпсоїди перемогли 2:1 і радості на трибунах львівського стадіону СКА не було – пиво лилось рікою, палали димові шашки, фаєри, смажилась картопля просто на дерев’яних стільцях арени, та ще й присипалась укропом (білорусів палко підтримували українські ультрас).

Eurofanz_final_2017_3

Особливо тішились карпатівці, які в думках святкували свій майбутній фінал з “бульбазаврами”. Однак, “зелено-білі” не стягнули. Можливо, далась взнаки втома, можливо, пересвяткували вихід у півфінал (а може і те, й інше), та словенцям гру було злито – 0:2.

Завдяки білорусам, атмосфера фінального матчу була чудовою. Стадіон СКА цього літнього дня переживав свій черговий бенефіс, а його відвічувачам, особливо з Європи, не було меж радості – пива приноси, скільки завгодно, дерев’яні сидіння, твори бардак, словом – flagyl generic alcohol. класична атмосфера по AMF’у (Against Modern Football – гасло серед фанатів європейських футбольних команд, яких нудить від засилля грошей та гламуру у сучасному футболі, та які люблять “угарати по хардкору”).

Eurofanz_final_2017_2

Власне вдячні усі повинні бути футбольному клубу “Карпати”, який не лише організував цей турнір, але й переїхав на стадіон “Україна”, який готують до старту нового сезону. Саме через цю причину фінальну стадію було перенесено із “України” на арену СКА.

Eurofanz_final_2017_4

Попри інтригу та супротив, Білорусь фінал програла – 1:2. Фестиваль “Євроалкаш” “Єврофан” було завершено урочистим нагородженням, а по його завершенні усі гуртом відправились квасити та заряджати в нічні клуби Львова. Цей турнір колись повинні назвати іменем Артема Мілевського…

Eurofanz_final_2017_Belorus_2

Eurofanz_final_2017_1

Eurofanz_final_2017_Slovenia_1

Eurofanz_final_2017_Slovenia

Фото інформаційної служби львівських “Карпат” та Євгена Кравса


Menu Title