Міліція, 4 вилучення, два голи. Супердербі по-українськи

9 Сер, 2015| автор:

Дербі Херсонської області “Кристал” – “Енергія”. Така вивіска вигладає не надто привабливою для пересічних вболівальників з різних куточків нашої країни. Але повірте, ви багато втратили, якщо не були 8 серпня 2015 року на стадіоні у Херсоні. Це було справжнє пекельне дербі з усім. І навіть більше.

“Кристал”, який ви, напевно, почали підтримувати після нашого матеріалу, підходив до матчу, маючи 2 перемоги у двох турах. А капітан команди Сергій Цой забив 3 голи, і лідірував у бомбардирській гонці. Тому херсонці почали грати першим номером проти “Енергії”, яка ще не перемагала цього сезону.

На полі не відбувалось нічого екстраординарного, як тут вибух у середині тайму спричинив суддя. У центрі поля грубо сфолили проти гравця “Кристала”, і тренер господарів Сергій Шевцов емоційно відреагував на те, що арбітр навіть не показав жовтої картки.

Пройшло кілька миттєвостей, і тренера вилучили нібито за те, що він вийшов за межі тренерської зони і “заступив” за лінію поля. Таку версію підказав головному четвертий суддя. І схоже, що крім нього ніхто так і не зрозумів, що відбулося насправді. Кілька хвилин йшли розмови на високих тонах, але суддя настояв на своєму, і вилучив Шевцова.

“Кристал” завівся ще більше, і Цой фірмово виконав штрафний метрів з 40-ка – стійка! Проте голу до перерви ми так і не дочекались.

В перерві пройшов крутий розіграш.

А вже в дебюті другого тайму після слаломного проходу лівого захисника господарів Поплавка у пусті ворота м’яч закотив Білоусов!

Найбільше голу радів суперфан, який ще хвилин десять нестримно радів голу.

“Кристал” продовжував контролювати гру, а “Енергія” не могла створити якоїсь небезпеки. Ще й за 15 хвилин до кінця другу жовту отримав Притиковський, і залишив новокаховчан у меншості. І тут почалося все найспекотніше і найцікавіше.

Ультрас гостей хвилин за кілька хвилин до кінця основного часу почали двіжувати. Спочатку “задиміли”, а потім почали кидати петарди. Але ж не біля сектора, а докидували майже до поля, до гравців, які розминались, і асистента головного судді. Біля сусіднього сектора також вибухало.

Хлопці переборщили, і на сектор тут же прийшли “акаби”. Суддя призупинив гру на хвилину-другу. Спочатку намагалися поговорити. Потім хтось з ультрас відштовхнув міліціянта. Почалась невеличка “двіжуха”, яка закінчилась тим, що весь гостьовий сектор міліція вивела за межі стадіону.

Майже відразу після цього “Кристал” уже в додатковий час забив другий! 4-м голом у сезоні відзначився Сергій Цой! Народ на ногах. Аж тут гравець “Енергії” вирішив собі пробити м’ячем по гравцях “Кристала”, які святкували гол. І тут понеслось, махач у прямому сенсі слова, всі запасні і персонал на полі.

Кілька хвилин пристрасті на полі не вщухали, а по тому Бєлова з “Енергії” разом з тренером гостей Матвейченком було вилучено, а троє херсонців отримали жовті картки.

Хвилина-друга після такої надемоційної кінцівки – і нарешті фінальний свисток! Перемога “Кристала” 2:0, і херсонський клуб очолює турнірну таблицю в Другій лізі! Як завжди, гравці і вболівальники тепло вітали одне одного.

Gu9a6jhnV-k

Фото – офіційний сайт “Кристала”

VXVB-KNU3wU

А наступним домашнім матчем для “Кристала” стане гра 1/16 Кубку України проти луганської “Зорі”. І є передчуття, що ця гра принесе багато емоцій.