Мхітарян. Прецедент на “Брутальному футболі”

21 Січ, 2017| автор:

Брутальність — риса примітивної людської натури, що своїм духовним розвитком ще недалеко відійшла від тваринного світу.

Ну от кусючий Луїс Суарес, в якого днюха за декілька днів, чи одіозний Жозе Моурінью, повадки якого теж інколи дивні і який питиме за своє здоров’я 26 січня – от хто плюс-мінус підходить під характеристику – “брутальний”. Але сьогодні, сука, день народження в Генріха Гамлетовича Мхітаряна, від якого скандалів як і херової гри, напевне, в житті не дочекаєшся. Чувак культурний, освічений, знає декілька мов, на полі отримує чи не найвищі оцінки, по дівках не шляється, людей не ображає, в барах п’яним його не бачили. Ну і що про нього писати?

Ну хіба щось типу такого – на кшталт дитячої жовтої преси:

Ще в третьому класі він тричі потягнув за косичку дівчинку. Тричі!!! Також зафіксований один випадок списування контрольної роботи. Вісім разів він не дотримався дієти. Має чотири штрафи за перевищення швидкості аж майже на 20 кілометрів. Більше десяти разів косо подивився на суперників, які зробили йому підкат. Тьху ти, хрень якась ці вигадки. Самому гидко.

2

Хоча справжніх скандалів було таки два. Ну, як скандалів – один майже скандал, а другий майже прецедент. Ай нє – майже три.

Почнемо з останнього – скандал зі скандалів))

№1. Не в десятці

Мхітарян не потрапив в десятку кращих спортсменів Вірменії.

“Всі наші спортсмени гідні високої оцінки, без винятків. Однак внесок і досягнення Генріха Мхітаряна в наймасовішому виді спорту, футболі, незаперечні. Про це знають всі, навіть ті, які спробували скласти казки про складання списку претендентів на звання кращого спортсмена року. Вони здійснюють “геніальну” операцію “ніяких футболістів в кращій десятці”.

Це аморально, і саме ці ж самі “аморальні” чиновники, які так зневажають і принижують футбол, не мають права говорити що-небудь про футбол. Аморально також і те, що переважна більшість спортивних журналістів, які беруть участь в голосуванні, свій професійний “бізнес” кожен день починають з футболу, Генріхом Мхітаряном і закінчують все тим же Генріхом Мхітаряном. І ці ж самі “аморальні” журналісти не мають право вимагати акредитації або інтерв’ю з тим же Генріхом Мхітаряном”, – сказав президент ФФВ Рубен Айрапетян.

Ну от, в принципі, все.

№2. Втеча

Тут такий скандал трохи більший. Коли Мхітарян фактично втікав із “Шахтаря”, бо хотів грати в європейському клубі, а Ахметов чи то хотів на ньому побільше заробити, чи то просто не хотів відпускати. Ну а Рінат Леонідович людина серйозна, так що дії Генріха в тій ситуації зрозуміти цілком можна. Може, якщо б він вчинив по-іншому, то так би спочатку в “Борусії”, а потім і в “МЮ”, не опинився.

№3. Прецедент

Ну і останній щось на зразок скандалу. Ще за часів виступу Генріха в “Шахтарі” він цілком міг опинитися в турецькому “Галатасараї”. Хто не знає – стосунки між цими країнами надзвичайно напружені. Це був би перший такий прецедент – в футбольній історії стосунків цих країн. В Вірменії навіть спеціальний рух організували, аби Генріх не опинився у Стамбулі. Ну а що він там не опинився – ви вже знаєте. Може той рух тоді і допоміг.

Ну ось і всі “скандали”. А так – суперкласний футболіст. Швидкий, думаючий, рішучий, з чудово para que sirve prednisona. поставленим ударом з обидвох ніг і прекрасним відчуттям поля.

https://www.youtube.com/watch?v=BofGuS52RgY

Словом, з днюхою тебе Генріх Гамлетович, з 28-річчям. Побільше б таких як ти людей на землі і якнайменше для “Брутального футболу”. А то й справді нічого цікавого не напишеш, а біографія твоя і так в Вікіпедії є.


Menu Title