Ми знаємо, чому ти не потрапиш на матч проти “Фіорентини”

7 Кві, 2015| автор:

З перших днів продажу біля кас “Олімпійського” були величезні черги, а онлайн-система продажу квитків майже відразу “лягла”. На «Олімпійському» в усьому звинуватили хакерів, втім, подейкували, що стадіон не сплатив техпідтримку (“БФ”: ну це взагалі пушка). Неполадку усунули, коли у продажу залишалося… 50 квитків. А на інтернет-аукціонах пропозицій море, ціни доходять до 1000 гривень за квиток.

Реалізацією, у тому числі і через інтернет, займаємось ми. Тому з усіма питаннями по хакерах і перекупниках розбиралися на стадіоні, – сказав віце-президент “Динамо” Олексій Семененко.

пацани к успєху йдуть

пацани к успєху йдуть

А ось що сказав хакер Василь редакції “Вєсті”.

Ми викупили тисяч п’ять квитків. І то їх мляво купують, жадібні всі якісь сталі. Правда, і знайти два місця поруч вже складно. Але ще asacol shortage. пара днів і все розгребуть.

Коментар “БФ”: ось так і відбуваєтья у нас в країні – або ти нікому не потрібен, або ти стаєш зіркою всеукраїнського маштабу. Ще рік тому стадіони пустували, навіть на єврокубках, а тепер звичайний вболівальник не може дозволити собі спокійно піти на матч команди, за яку вболіває. Дякуємо перекупщикам і організаторам за це!

В темі:

Menu Title