Не Едеґором єдиним

23 Січ, 2015| автор:

Новина про підписання перспективного норвежця Мартіна Едеґора “Реалом” затьмарила ще один трансфер “на перспективу”. Поки інші топ-клуби “рвали і метали”, щоб отримати можливу зірку, Арсен Венгер тихо і без зайвого галасу зумів провернути угоду, яка по перспективі є нічим не гірша, ніж трансфер “Реала”, купивши молодого Крістіана Бєліка із “Легії”.

259540

 

Саму розповідь про новачка “Арсеналу” Крістіана Бєліка довгою назвати буде важко. Народився в місті Конін, що в Польщі 1998 року, нещодавно(4 січня) відіграв своє 17-річчя. До “Легії” Крістіан займався футболом в школі познанського “Леха”. Ще влітку це був їхній гравець, але недалекоглядність керівництва, що продало юнака до столиці за, приблизно, 9000 фунтів, тепер змушує шанувальників “Леха”  висловлюватися на адресу клубних босів злим та нетихим словом. Адже мало того, що відпустили прекрасного гравця, так ще й продешевили знатно, враховуючи, що “Легія” через якихось півроку заробила на угоді з Бєліком більш ніж 2.4 мільйонів фунтів.

pkedvulo

Свій дебют на високому рівні – у вищій польській лізі і Лізі Європи, Белік здійснив у 16 років, і зіграв досить впевнено. Заслуживши не тільки довіру норвезького тренера Хеннінга Берга, але і розкішний шанс перебратися в АПЛ, яким і скористався. Також Крістіан грав проти “Металіста” в цьогорічному розіграші ЛЄ.

Якщо порівняти конкуренцію за Мартіна Едеґора, за якого боролись ледь не всі топ-клуби Старого світу, то за Крістіана Беліка головними претендентами назвали “Арсенал” та “Гамбург”, який пропонував більші гроші і клубу, і гравцю. Але Бєлік у своєму виборі керувався величезним авторитетом Арсена Венгера як умільця працювати з молоддю.

picture

Враховуючи універсалізм Крістіана шанси заграти в “Арсеналі” є. Бєлік – габаритний опорник, який вміє працювати в центрі оборони. А це одна з найбільш конфліктних зон alli cvs price. в “Арсеналі”, хоча, як стверджують  деякі скептики, не настільки конфліктні, щоб довіряти людині, якій тільки  з початку нового року виповнилося сімнадцять.

 


Menu Title