Невблаганна смерть забирає талант

20 Січ, 2015| автор:

Жуніору Маланді було лише двадцять. Його футбольна кар’єра була багатообіцяючою. Хлопець мчав із товаришами в автівці до клубної бази – там, із “Вольфсбургом” він мав лаштуватися на збори до ПАР. Юнак сподівався, що після вдалого дебюту в Бундеслізі йому довірятимуть ще більше – у березні 2014-го року він зумів справити на тренера враження, забивши у ворота бременського “Вердера”. Окрилений думками та мріями, Маланда навіть не усвідомив, що водій втратив керування… А через лічені секунди – смерть.

Жуніор помер миттєво. Автомобіль вилетів за огорожу та врізався у дерево на узбіччі. Того клятого дня пересуватися на трасі було неймовірно важко  – вітер та злива зробили свою чорну справу. Двоє інших пасажирів вижили, їхній стан уже майже нормалізований. Трапилася ця трагічна подія 10 січня. Бельгія втратила одного із найталановитіших півзахисників…

У стані “вовків” Маланда встиг з’явитися лише у десятьох зустрічах, віддати дві результативні передачі та забити гол. Свій футбольний шлях хлопець розпочав із “Брюсселя”, потім тренувався у знаній на увесь світ академії “Андерлехту”, після чого його запросив французький “Лілль”. У 2012-му році гравець середньої лінії вирішив повернутися до Бельгії та спробувати власні finpecia from india. сили із “Зюлте-Варегем”. Зарекомендувавши себе у якості цілком зрілого футболіста, Жуніор, ясна річ, не відмовив “Вольфсбургу”. А хто б відмовив?

Сьогодні Маланда вирушив у останню путь. Не в ПАР чи ОАЕ. Спи. З миром.

В темі:

Menu Title