Німецькі ЗМІ: “Протистояння з чемпіоном України стане для “Баварії” серйозною перевіркою”

11 Бер, 2015| автор:

Німецька преса вважає мюнхенську “Баварію” явним фаворитом поєдинку проти “Шахтаря”, але визнає: ситуація, в якій опинилася “Зірка Півдня” після першого поєдинку, дуже небезпечна.

Саме тому сьогодні перед 70-ма тисячами вболівальників у Мюнхені не повинно статися ніяких випадковостей, які зламають звичайне уявлення про життя рекордних чемпіонів Німеччини. Протистояння з чемпіоном України стане першою по-справжньому серйозною перевіркою для “Баварії” у другій половині сезону. – йдеться в матеріалі спортивного підрозділу ARD.

Тренер Пеп Ґвардіола боїться, що в разі вильоту своєї топ-команди з Ліги Чемпіонів з’явиться дуже велика проблема”, – для клубу, для команди і для нього самого. Він уже досить давно тренує великі клуби, щоб знати всі нюанси подібних проблем. Щось схоже вчора відчував Карло Анчелотті, який стояв весь блідий і спостерігав, як його “Королівський клуб” програє на рідному полі невтомним німцям.
719921

Найбільший таблоїд Bild, у свою чергу, звернувся за експертними порадами до Франца Беккенбауера.

Це буде дуже складний матч. Коли рахунок першої гри 0:0, то ти ні в якому разі не маєш права пропустити гол. Тобі потрібно грати в дуже розумний футбол і не ризикувати понад міру. Перший матч був трохи іншим: через довгу паузу в національному чемпіонаті в українців не було великою ігрової практики. З фізичної сторони вони зараз підготовлені краще

Якщо коротко, то всі німецькі (та й не тільки) видання бояться гострих контратак донеччан. Всі чудово розуміють, що німці з перших хвилин візьмуть ініціативу у свої руки і, напевно, таки відзначаться швидким голом. low cost erythromycin 500 mg. Але те, що буде далі – це лякає усіх фанатів мюнхенського клуба. Тому що навіть один м’яч, який може залетіти з простого стандарту – це переломний момент для команди Пепа Ґвардіоли.

Ми ж, у свою чергу, віримо в український клуб! Разом і до кінця!

В темі:

Menu Title