Олександр Караваєв: ” Хочеться якомога швидше виграти свій перший трофей у кар’єрі. Чемпіонат Туреччини, наприклад”

18 Січ, 2017| автор:

Здоров, мужики, привіт, дами! У “Брутального Футболу” знову гості. І це – Олександр Олександрович Караваєв  – український футболіст, півзахисник клубу “Шахтар” (Донецьк) та збірної України, який на правах оренди виступає за турецький клуб “Фенербахче”.

C1quTMKUkAEq2Ke
- Відпочиває собі Олександр Караваєв. І тут дзвінок від Вадима Шаблія з інформацією про можливий трансфер у “Фенербахче”. Які емоції це викликало в тебе?

- Позитивні і приємні. Отримати запрошення від такого клубу, це дуже приємно і це дає ще більше сил рухатись тільки вперед.

- Кому першому повідомив цю новину?

- Про це дізналась першою моя сім’я. Моя дружина та донечка.

- З ким ще крім рідних радився про переїзд до Туреччини?

- Ні з ким. Адже ніхто не знав про це до офіційного переходу.

- Як сприйняли це в “Зорі” та “Шахтарі”? Партнери по команді привітали чи більше розчарувались, що один з лідерів покине команду?

- Я зідзвонювався з Юрієм Миколайовичем і Сергієм Вікторовичем. Звичайно, що хотіли, щоб я дограв сезон до кінця в “Зорі”, але сказали, що розуміють на скільки це хороша пропозиція, тим більше від такого клубу. І сказали, що не будуть перешкоджати переходу, а тільки допоможуть. А коли написав хлопцям з команди, то всі привітали і побажали успіхів.

31264
- Андрій Миколайович, той що Шева. Ще не дзвонив?

- Ні, не дзвонив.

- Не боявся їхати до Туреччини? Адже вона знаменита дуже запеклими фанатськими розбірками, дещо брутальними, а також терактами.

- Ні, не боявся. Теракти зараз всюди та по цілому світі. Агресивні фанати, це тому, що у них велика любов до своїх клубів. Для кожного існує тільки своя улюблена команда.

- Коли ти тільки прийшов, то одразу гарно зарекомендував себе у товариських матчах. Як прийняли партнери по команді? Чи багато було привітань?

-  Дуже всі привітні і дружелюбні. А коли забив гол, то звичайно, всі привітали. Та і взагалі також від багатьох знайомих та друзів були привітання.

- Зовсім недавно ти вже дебютував у самому чемпіонаті. Команда зіграда внічию з аутсайдером. Чи розлютив такий результат матчу головного тренера?

- Звичайно, що всіх засмутив такий хід подій. Оскільки задачі стоять виграти чемпіонство, а цією нічиєю ми тільки погіршили свої шанси.

- Чи розмовляв вже з Діком Адвокатом? Якщо так, то що він тобі сказав?

- Так, розмовляв. В перший же день. Сказав: “Ми знаємо, що ти хорошого рівня гравець. Тому раді тобі в нашій команді. Працюй і показуй все що ти вмієш і можеш. І добивайся поставлених завдань”.

- З ким найбільше потоваришував в команді за цей час?

- Найбільше з Романом Нойштедтером, Мартіном Шкретелом і Джермейном Ленсом.

324775

- Тобі всього двадцять чотири. Твій контракт належить “Шахтарю” і виступаєш ти у  також хорошій команді та втягуєшся у колектив збірної України. Чи не вважаєш, що вже багато добився у футболі, як на свій вік?

- Та ти що! Ні. Нічого не виграв. Ніяких нагород не отримав. Тому хочеться якомога швидше виграти свій перший трофей у кар’єрі. Чемпіонат Туреччини, наприклад (сміється)

- Чи були заборгованості у “Зорі” перед футболістами, коли ти покидав клуб?

- Ти сам знаєш, яка ситуація в країні. Важко в повній мірі, як і раніше фінансувати футбольні клуби. Так, затримки були, коли я йшов, але керівництво постійно на зв’язку з командою і стараються виплачувати, якщо є можливість.

- Гра з МЮ. Хто, на твою думку, виглядав у команді Моурінью найпотужніше?

- В першому матчі мені дуже сподобались: Мата, Ібраґімовіч і Смолінґ. В другому: Мхітарян, Ібраґімовіч і Поґба.
1475222902-1651

Ти виступав у Севастополі, Донецьку, Луганську. Що на “Слава Україні” відповідає Олександр Караваєв?

- Героям Слава! Я прекрасно знаю цей лозунг. Якщо відповідати на нього, то ти ж нікого не ображаєш.

- Яка, на твою думку, основна причина провалу збірної на Євро?

- Це було вже дуже давно. Всі забули. Може не будемо згадувати? i need cialis overnight delivery. Тим більше я згадую позитивної сторони, оскільки поїхав на такий турнір.

Максимів Василь спеціально для “Брутального футболу”


Menu Title