“БФ” моніторить Ередивізію: Олійник не допоміг

17 Січ, 2015| автор:

Сьогодні “БФ” вирішив звернути увагу на футбол країни дешевої трави та шльондр і пошукати романтику та шарм у Нідерландах. І він, повірте, там є!

“ПСВ” вирушало до Арнема у якості фаворита. “Фермери” взагалі цьогоріч демонструють вельми привабливу гру, то ж цілком заслуговано посідають першу сходинку у місцевому чемпіонаті. Правда,  випереджають найближчого конкурента лише на один пункт –  Філіпу Коку в потилицю дихає грізний “Аякс”. “Вітесс” проводить нинішній сезон вкрай нестабільно та мляво, втім і він вартий окремої уваги – навіть лише тому, що у складі цього клубу виступає екс-гравець “Дніпра” Денис Олійник. Та з перших хвилин матчу meclizine available over the counter. трибуни 25-тисячного стадіону “ГелреДом” українця не побачили.

Арнемський колектив розпочав протистояння досить жваво, не соромлячись йти в атаку. Ну на 10-му місці ці хлопці, і що? Європейська ментальність, навіть футбольна, зовсім інакша, ніж у нас. Перед власними улюбленцями “лажати” не хочеться…

Перший серйозний момент створили саме господарі – Деві Преппер на швидкості грає корпусом та минає захисні редути. Однак вже на десятій хвилині трапилась досить комічна подія – центрбеки “Вітесса” безпорадні у власному штрафному майданчику, незграбно вибивають м’яч, що і підстеріг марроканський півзахисник Адам Махер. Шістка (це номер!) “червоно-білих”  спочатку влучила у штангу, але з наступним ударом виправилась – 0:1. Петер Босз лише розводить руками…

“Екватор” першого тайму запам’ятався якісним виконанням штрафного удару у виконанні Мемфіса Депая – Нарсінг розстелився на газоні, Депай вдарив, але голкіпер арнемців Елой Ром цього разу не підвів.

Мабуть, цей момент додав мотивації господарям – то Закарія Лаб’яд з Марком Вейновічем потурбує володіння Єруна Зута, то грузинський капітан та лідер команди Гурам Кашія долучиться до перспективного кутового. Словом, по завершенні  дебютної сорокап’ятихвилинки “Вітесс” мав кілька непоганих нагод відквитатися. Та чому “непоганих”? Хороших! Майстерності б …

Це, мабуть, роздратувало “жовто-чорних”. І не на жарт. Ренато Ібарра раз по раз “розганяв” атаки – “ПСВ” було змушене перейти до позиційного футболу. Люк де Йонг  на 57-ій хвилині змарнував чудову нагоду щоби збити пиху із відверто чванькуватих “квадратів” “Голівуду на Рейні”.

А потім, на останні 15 хвилин, нарешті вийшов наш Денис. Після “маринування” в Дніпропетровську було аж любо та приємно подивитися на нього  знову у дії. І ледве не долучився до святкування голу – м’яч зрадницьки влучив у штангу після удару Кашії… Міг Денис повправлятися і кулаками – між гравцями обох колективів зчинилась бійка. Це знову фактично “жбурнули” Депаєм, нерви не витримали – і ось, маєте, штовхання та ледь не махач. Якби не арбітр, то невідомо чим би закінчились з’ясування стосунків.

“Вітесс” бився до отаннього та справді натхненно. Так, йому сьогодні не пощастило, але прогрес помітний.

І знаєте, на нідерландський футбол приємно дивитися. Неважливо, чи це перша команда, чи десята – постійні контрвипади, переміщення, запал та боротьба. Нам би таке в УПЛ побачити.

 

 


Menu Title