Остання посмішка

25 Січ, 2015| автор:

25 січня 2004 року «Бенфіка» приїхала в Гімарайш, щоб зіграти з місцевою командою «Віторія» в 19-му турі Суперліги Португалії. На 59-й хвилині матчу на поле замість Жуана Перейри виходить футболіст під 29-м номером. В останні тридцять хвилин матчу  Міклош Фехер встиг взяти участь у декількох ігрових top otc ed pillss. моментах своєї команди, і, нарешті, на 90-й хвилині відзначився результативним пасом на партнера по команді Фернанду Агіяру.

У наступну хвилину молодий угорський гравець був попереджений жовтою карткою за спробу зриву атаки в додаткові хвилини матчу. Він вибив з рук Рожеріо Матіаса м’яч з метою «потягнути» час в той момент, коли футболіст збирався викинути сферу з ауту. Позадкувавши ближче до своїх воріт, він ніяково прибрав волосся, посміхнувся судді, нахилившись вперед і опустивши руки на коліна впав на газон. Не більше п’яти секунд після падіння його серце ще билося, але коли до нього підбіг гравець «орлів» Томіслав Шокота – Фехер вже не дихав.

Незважаючи на швидке втручання лікарів, всі спроби реанімації виявилися безрезультатними. По дорозі в лікарню його серце зупинялося три рази.

Молодий гравець національної угорської команди поступив до лікарні “Носса Сеньйора да Олівейра Гімарайш” із зупинкою серця. Смерть Фехера наступила о 23 годині 10 хвилин за місцевим часом – через півтори години після клінічної смерті. Його згубила вроджена хвороба серця – гіпертрофічна кардіоміопатія, тобто один з шлуночків його серця був занадто великим для професійного спорту.

О 23:40 клінічний директор лікарні Фаусто Фернандес в заяві сказав: «Ми всі вже знали, що Фехера не врятувати, але ніхто не хотів вірити в те, що спортсмен помре».

“Бенфіка” попрощалася із гравцем на піку його слави. Тисячі людей різного віку і професій прийшли на стадіон, щоб віддати шану. Труну з тілом гравця поставили трохи далі головного вестибюля нового стадіону в Лісабоні.

Делегація збірної Угорщини приєдналася до траурного заходу і зустрілася з родиною футболіста і командою 29 січня на похованні. Вони вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Всі тренери та гравці відправилися на клубному літаку до місця поховання футболіста в угорське місто Дьйор, де делегація змогла попрощатися з трагічно померлим гравцем “Бенфіки” і національної збірної Угорщини з футболу.

Йому було 24 роки. В пам’ять про футболіста в «Бенфіці» за ним був посмертно закріплений 29-й номер, під яким він грав у клубі.

В темі:

Menu Title