Освідчення у коханні по-херсонськи

24 Сер, 2015| автор:

Великий футбол у Херсоні – в 1/16 Кубку України до міста завітала “Зоря” з Прем’єр Ліги. І сила-силенна людей, які в такій кількості заповнюють місцевий стадіон вкрай рідко. Але вчора в Херсоні було справжнє футбольне свято. За годину-другу до гри навіть було важко виїхати зі спальних районів на громадському транспорті, який рухався в сторону арени.

AtJ-FiNqNcs

Ще до відкриття вболівальники займали чергу.

“Зоря” серйозно підійшла до поєдинку, і ще напередодні приїхала у Херсон.

IMAG6646

Трибуни швидко почали заповнюватись, а команди активно розминались.

IMAG6650

Традиційний ритуал у Херсоні.

IMAG6654

Перед грою слово взяв мер міста Володимир Миколаєнко, який поміж іншого вручив грамоти капітану “Кристала” Сергію Цою та тренеру команди Сергію Шевцову.

IMAG6658

Усе це зайняло не так багато часу, і матч швиденько розпочався. А на самому початку гри невеличкий перфоманс влаштували ультрас “Кристала”, які несамовито підтримували команду аж до фінального свистка.

IMAG6664

М’ячем більше володіли підопічні Вернидуба, а “Кристал” намагався не притискатися до своїх воріт, і швидко виходити в контратаки. Моменти почали виникати біля обох воріт, проте першими забили луганці.

Це суттєво не змінило хід гри, господарям не вистачало останнього удару, а “Зоря” змогла реалізувати ще один момент – розкішним ударом у дальню дев’ятку забив Іван Петряк, який цього сезону прогресує з кожним матчем.

В одному з епізодів прямо у журналіста БФ прилетів м’яч. На жаль, за кадром залишилась його чудова технічна зупинка.

А у перерві сталася непересічна подія. Один із фанатів “Кристала” освідчився своїй дівчині у коханні. І можна ввжати, що в Херсоні стало на одну сім’ю більше.

У другому ж таймі “Зоря” до 60-ї хвилини забила ще двічі, і гра заспокоїлась. Активніше забігав “Кристал”, щоб таки забити гол престижу. Як сказав після матчу тренер херсонців Сергій Шевцов, головне було вже не з яким рахунком програти, а забити бодай гол.

Будківський – ну майже прапороносець.

IMG_2948

Опанасенко – ну майже ультрас.

IMAG6681

Відверто кажучи, “Зоря” виглядала набагато солідніше і потужніше, проте “Кристал” мав достатньо моментів, які просто не зміг реалізувати.

IMG_2952

Попри невтішний результат на трибунах був справжній екстаз, фурор, емоційний вибух – називайте, як хочете.

На останніх хвилинах Ліпартія встановив остаточний рахунок – 0:5. На жаль для місцевої публіки, “Кристал” так і не зміг відзначитися. Хоча й попри це, вболівальники вітали свою команду оплесками.

Після матчу херсонець Караваєв, який вийшов на футбольне поле у рідному місті, розповів нам про почуття, які його сповнювали.

А Юрій Вернидуб заговорив українською, відповідчаючи на одне із запитань на післяматчевій прес-конференції. Він дуже схвально говорив про Херсон (“це дуже українське місто”) та місцеву команду. І на відміну від деяких своїх колег, справив враження людини, яка залюбки спілкується з журналістами, і намагається бути максимально відвертою.

Тренер “Кристала” Сергій Шевцов також дав розгорнуті відповіді, і відзначив чудову атмосферу і людей, які прийшли підтримати команду. І наголосив, що найголовніша задача – залучення якомога більшої кількості вболівальників.

Головне в таких матчах – атмосфера у містах, куди приїжджають команди з елітного дивізіону. А у Херсоні у День Прапора 23 серпня вона була на найвищому рівні. Якщо проводити паралелі з тим епізодом у перерві, то вболівальники справді освідчились у коханні до своєї рідної команди, створивши цю незабутню атмосферу.