П’ятов зв’язався із сепаратистами

26 Тра, 2015| автор:

Отакої. Гравець “Шахтаря” та збірної України Андрій П’ятов сфотографувався з сепаратистами. Принаймні, про це пише Руслан Харченко (журналіст телеканалу 1+1) у Facebook, і додає фото, де Андрій разом із чоловіком у військовій формі із геогргіївською стрічкою.

1213

11329792_833373546738296_5300599966444636106_n

Хто-хто, а Андрій раніше ніколи не був помічений у подібному. Він завжди з бажанням грає за збірну, дякує вболівальникам команди після гри. Не будемо робити завчасних висновків, але фотофакт є фотофакт.

пят

БФ копнув глибше і знайшов першоджерело фото. На сайті “Миротворець” (Центр досліджень ознак злочинів проти нацоінальної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку) числиться профіль такого собі Михайла Стецюка, щирого сепаратиста, уродженця Слов’янська, Україна. У нього ж в профілі написано, що це Росія. Там розміщені його фото в “апалченії Данбаса” та подвиги у соціальних мережах. Одне із фото – якраз із щироусміхненим П’ятовим.

сепар 1

N2TKLv0M6as

Можливо, це дійсно випадкове фото. А, можливо, і не зовсім випадкове. venta de viagra en chile. Висновки робіть самі.


  • http://bfootball.com.ua/news/luchesku-v-ukrajini-hromadjansjka-vijna-nas-nazy-vajutj-separaty-stamy/ Луческу: “В Україні громадянська війна, нас називають сепаратистами” | Брутальний футбол

    […] Усе б нічого, але румун видав кілька, м’яко кажучи, неоднозначних […]

  • http://bfootball.com.ua/news/seleznjov-mrije-povernuty-sja-v-donecjk/ Селезньов мріє повернутися в Донецьк | Брутальний футбол

    […] відміну від часомопальних, неоднозначних і необдуманих коментарів і вчинків гравців і працівників свого […]

Menu Title