Перша перемога “ДК” у 2015-му. Як це було

19 Січ, 2015| автор:

Сьогодні київське “Динамо” провело перший контрольний матч на зимовому зборі – проти менхенгладбахської “Боруссії-2″.

У першому таймі найбільш помітними були Ленс, Хачеріді, Беланда та М’якушко, останні з яких влучили по одному разу у стрійку воріт суперника.

На другу сорокап’ятихвилинку Ребров випустив на поле 10 українців на чолі із поляком Лукашем Теодорчиком. Після голу у ворота “Боруссії”  кияни свідомо віддали ініціативу супернику, втім швидко поплатились. Старий-новий новачок “Динамо” захисник Бетао “привіз” пенальті у власні ворота. Штанг пробив без шансів для Максима Коваля –  м’яч,  у підсумку, від поперечки залітає у рамку воріт. 1:1

Через 5 хвилин після карного удару захисники “Боруссії” помиляються і Віталій Буяльський відновлює ініціативу у рахунку на користь “Динамо” –  2:1!

На 77-ій хвилині, після подачі кутового з лівого флангу, рахунок стає ще більш переконливим – 3:1. Та, правда, не без допомоги природніх умов – саме в цей момент засвітило сонце і голкіпер “Боруссії” невпевнено вибив м’яч. Це не завадило Олександару Драговічу скористатися цією нагодою.

Про себе нагадав dapoxetine without prescription. і Теодорчик, котрий ніяк не може здобути місце в основі. Сподіваємося, що його дубль (88-а та 91-ша хвилини) вплине на тренерський штаб столичного гранду та спонукатиме Сергія Реброва залучати Тео до гри частіше.

Автори голів: Ярмоленко, 52, Буяльский, 69, Драгович, 78, Теодорчик, 88, 91 – Штанг, 64.

Також для перегляду пропонується повний матч:

Склад київського “Динамо”:

Перший тайм: Рудько, Віда, Данило Сілва, Хачеріді, Селін, Харатін, М’якушко, Мігель, Беланда, Ленс, Кравець.

Другий тайм: Коваль, Бетао, Цуріков, Драгович, Калитвинцев, Рибалка, Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський, Гусєв, Теодорчик.


Menu Title