Піддані не можуть, то затащить цар

9 Жов, 2015| автор:

Гра проти України не викликала особливого ажіотажу ні у македонської преси, ні у вболівальників – як свідчення, трибуни “Філіпа ІІ” виявилися напівпорожніми. Воно і не дивно, оскільки у групі для господарів все було очевидно та вже давно вирішено – збірна займала останнє місце, маючи у активі тільки три пункти. А от для нас – мало чи не найважливіша дуель: “синьо-жовті” мали непогані шанси потягатися із Гамшиком та компанією та, зрештою, посісти чільне місце у рейтинзі найкращих третіх збірних, так би мовити.

xUFznvduth0

Як це ж доїхати до тієї Франції?

Найцікавіше те, що нарешті на вістрі атаки з’явився Селезньов – Євген продемонстрував всій країні та, в принципі, Європі, що зараз перебуває у оптимальній формі. “Русенборґу ” привіт, кароч :)

Як не дивно, македонці з перших хвилин спробували нав’язати гру, вельми непогано тримаючи м’яч та моментами проводячи на такому ж рівні комбінації. Ми ж, ногами Ярмоленка та “бультер’єра”-Сидорчука, впевнено зупиняли запал та організовували контратаки. А от Хачеріді не менш впевнено, у властивій манері, на рівному місці отримав такий небажаний “гірчичник” – словом, красава. У грі з Іспанією Жені не буде.

uuZ9ODmDEuw

А в моменті із підлою грою Рістевські суддя чомусь промовчав.

Коли “бультер’єр” почав “огризатися” із Асковскі, ми втратили ще одного претендента на гру проти Боске. Справедливо. Коли ж Селезньова вкотре повалили на газон без наслідків, то виникло враження, що послідовник Кашшаї тут-як-тут, на місці. Бруднувато, як не крути.

7B-JHvLLDms

А мене битимуть після гри?

Суддівство – річ одна. Гра без характеру – зовсім інша. Як ми можемо так виграти, один Бог знає…

Коментувати до голу навіть безглуздо, хоча й дивно, що представник футбольної Феміди таки вгледів правопорушення у карному майданчику. Можна взагалі було піти випити чайку, поки наші щось там мудрують. Селезньов, що нахапався найбільше, реалізував пенальті. Так, так, це гол. За такої невиразної гри ми ведемо. Пам-пам! Уррааааа! Ех… І ми на Євро прагнемо?

7nKyWsw6RlU

І хто тут, бл*ать, цар?

Цей цар нас ще потягне до жабоїдів! І збірну потягне :)

Коно міг вирішувати все з вбивчої позиції і ставити крапки над “і”.  Але, але, але…. АЛЕ ЇЇ ПОСТАВИВ КРАВА! ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!

А адмін Вася щось таки знав:

Безымянный

 

Який такий Парі-матч?

0:2, розходимось.

 

 


Menu Title