Підсумки БФ: скандаліст першого кола

29 Гру, 2014| автор:

Впродовж двох останніх років склалося враження, що там, де гаряче завжди мусять опинитися “Карпати”. Скандалісти, їй-Богу! За підсумками першої половини сезону за міркуваннями “Брутального футболу” найспекотніше було у Львові.

Керівництво “галицьких левів” програло справу стосовно трансферу Данілу Авелара та тепер мусить сплатити Ріу-Клару 200 тисяч євро. Ну чому не можна нормально налагодити діяльність у цій сфері? Ще зовсім нещодавно виникла подібна ситуація із Мартіном Богатіновим, який теж не без скандалу залишив Львів.

Ігор Дедишин у розмові із представниками засобів масової інформації відкрито звинуватив ФФУ у фінансових оборудках та корупційних схемах, оголосивши фактично війну вищій футбольній установі країни. Мабуть, позбавлення 9-х залікових пунктів до цього часу лежать поперек горла Дедишину, який таким чином вирішив насолити поважним дядькам та спровокувати підвищену зацікавленість журналістів. Цікаво, поки що “кримінальний футбольний синдикат” мовчить та у роздумах.

Акція із футболками на матчі “Карпати” – “Шахтар” породила нову хвилю неоднозначної критики. Провокація? Особисто, я так не вважаю. Інша справа, що на юридичному рівні все було підготовлено не належним чином і у “гірників” такий вчинок називати провокацією підстави були, оскільки ця подія не була передбачена та регламентована ФФУ. В Одесі, як бачимо, все пройшло по-іншому, організовано та без усілякого роду ексцесів. За вийнятком Олексія Гая, який себто не розуміє у чому суть.

Сподіваємося, що в майбутньому все владнається і “Карпати” радуватимуть лише успіхами.

maxresdefault


Menu Title