Повний Христодулопулос. Фарери на класі перемогли греків

13 Чер, 2015| автор:

Збірній Греції воздається за те, що пройшли замість нас на Чемпіонат Світу 2010. Вони проводять жахливий відбірковий цикл на Євро-2016, яке вже за рік стартує у Франції.

гре

Елліни наприкінці 2014 року програли у себе вдома збірній Фарерських островів. Тих самих островів, за яких грає сам Йоан Сімун Едмундссон. Зірка із данського “Вайле” (того самого, що вирвав 5 місце у першому дивізіоні Данії) поховав греків у їхньому першому протистоянні.

Тому греки налаштовувались дуже серйозно і були вкрай мотивовані на реванш. Але ж обіграти фарерців на виїзді – надскладна задача, тим паче коли кураж у складі господарів спіймали Хуаллур Хансон і Бардур Олсен, які двічі забили грекам. І гол Папастатопулуса вже нічого не вирішив.

Кореспендент Брутального Футболу на матчі повідомляє, що i want to order viagra online. у підтрибунному приміщенні був помічений чоловік єврейського походження у футболці збірній Фарерських островів, який сперечався з Христодулопулосом і компанією. Кілька фраз вдалося розчути:

А я вам кофе прєдлагал перед матчєм випіть, а? А гулять предлагал, а?

…А шо такоє. Ми Фарерскіє острова, а ви хто такіє?

…Кацураніс – мой лучший друг. Я не понімаю юмора.

Faroe Islands vs Greece 2-1 All Goals and… MusicSavy

Тим не менш, у греків ще залишаються шанси посісти 5-те і навіть 4-те місце, а обійти Фінлядію і Фарери – уже серйозне досягнення саме по собі.

В темі:

Menu Title