Району потрібен новий герой

7 Тра, 2015| автор:

БФ ділиться враженнями, чому ж на думку редакції Мбокані нічим не кращий, ніж пацани з району.

На днях конголезець дав скандальне інтерв’ю, заявивши, що не розуміє, чому не потрапляє до основи, оскільки ніби-то грає ліпше, ніж Тео чи Кравець. У стані киян на ці слова особливим чином не відреагували, але дали чітко зрозуміти, що не тільки, буцім, тримають, а й готові відпустити нападника, як тільки знайдеться гідний покупець. І продаватимуть лише за ту ж суму, за яку і придбали цього хлопця, а як ні, то – сиди, Мбокані та виконуй умови контракту до 2017 року.

Першим дзвіночком безвідповідальності гравця став Instagram. Ця соціальна мережа прекрасно інформувала усіх нас, як же Мбокані заліковує усілякі там травми. На пляжі з дружиною? З друзями та бухлом? Тож не дивно, що по поверненні він не продемонстрував гри якісного рівня.

Chilling in dubaï , Après tout c’ est normal

Фото опубликовано This Is My Officiel Instagram (@dieumerci_mbokani)

Скажете, що Кравець гірший? Чи Лукаш Теодорчик? Абсолютно не згоден. Без сумніву, Мбокані до певного часу виглядав більш ніж пристойно. Проблема полягає у мотивації. Вищезгаданий Артем її має – статистика лише підтверджує мої слова. Він схопився за свій шанс і використовує його сповна. Згадайте, як його “списували” при Блохіні, що він ще й сам, подейкують,організовував переїзд до “Арсеналу”. Поляк теж має що доказувати. А Мбокані ? У основі опинився одразу ж, адже Суркіс вклав чималі кошти, плюс, типу з іменем гравець переїхав, з Бельгії до Києва спробуй ще таких покликати, як він.  

Avec mon frère @dadamulemo

Фото опубликовано This Is My Officiel Instagram (@dieumerci_mbokani)

І знаєте, увесь цей інцидент нагадує футбол на місцях. Звісно, між районним чемпіонатом і елітою – небо та земля і ми не пропонуємо Мбокані переїжджати кудись у село. Однак дуже часто так буває, коли ти, мій друже, маєш якісь амбіції та прагнеш виграти той бісів кубок, який практично нічого не значить, і дізнаєшся, що до твоєї команди прийшли інші хлопці, з іншої місцини, але вони, як запевняють – справжні elocon salep. аси. Мовляв, зараз ми всім покажемо, які ми круті, однією лівою зробимо тих ваших пацанів. Зауважу, що не рідко організатор чи спонсор команди навіть виплачує преміальні, щоб “аси” не полінувалися приїхати та внести колорит у майбутній грі. Ну і як ви вже зрозуміли, згодом їм це набридає, що й гроші вже не допоможуть. Або відбігають, аби відбігати – і додому. То не важливо, чи ти виграв, чи програв.

Так і з Мбокані. Все вирішує мотивація. Її у нього не помітно. Може й справді пора валити?


Menu Title