Секрет успіху Жозе

19 Січ, 2015| автор:

Без сумніву, Жозе Моурінью – геніальний тренер. А ще нахаба, інтриган та популіст. Його поведінка – це імідж, часто гра на публіку, яка супроводжується то гострим слівцем, то витівкою, яка одразу стає хітом. Він же Special One , а значить має бути головною особою у епіцентрі футбольних подій. Моу не побоїться витурити із команди лідера, або відправити легенду полірувати лаву запасних. Ексцентричний португалець часто таким чином прагне довести, що він може перемагати і без, приміром, Касільяса чи Лемпарда. І якщо у Мадриді його не стерпіли, то у Лондоні просто обожнюють. Роман Абрамович вже не той Роман Абрамович якого ми знали – раніше російський мільярдер міг придбати зірку та змусити Жозе, щоби той долучав багатомільйонне придбання до гри.  Як бачимо, часи змінюються і зараз столиця Англії одного імені – імені Моурінью.

Та ви ніколи не замислювалися – у чому ж секрет успіху цього коуча? Чому його ненавидять? finasterid tadalafil. Чому його люблять? Чому він популярний?! Чи є секрет успіху? Є. Він надзвичайно простий:

Справжній Жозе мусить дотримуватися моди

Головний тренер “пенсіонерів” завжди виглядає у формі та не боїться долучатися до флешмобів світового значення. Це ж модно! Лише таким чином ти демонструєш, що йдеш у ногу із часом.

Справжній Жозе має демонструвати клас завжди та будь-де

Моурінью у якості професійного гравця ніхто не пам’ятає, втім португалець показав чудові навички у грі корпусом.

Завжди у справжнього Жозе є люди, які його обожнюють

Коли у 2010-му році Моу оголосив, що покине Мілан заради “Бернабеу”, Матерацці не стримав скупих чоловічих сліз. Дуже прикро, що із від’їздом тренера великі перемоги покинули і “Джузеппе Меацца”

Справжній Жозе має бути скандальним

О-о-о-о… Скандали! Істинна стихія Моуріньо. Це справжнє мистецтво в руках екс-тренера “Реалу”. Саме в Іспанії Моу запам’ятався найбільше, особливо, витівками проти “Барселони”.

Однак є люди, які брутальніші, ніж сам Жозе.

Справжній Жозе повинен мати чудове почуття гумору

Справжній Жозе - переможець

І – ОСОБЛИВИЙ! Він завжди перемагає із не менш геніальними людьми.

Справжній Жозе не боїться труднощів та вміє знаходити спільну мову із важкими людьми

І знаєте, Моурінью таки виховував Балотеллі і навіть дуже успішно.

Ось так. Працюйте над собою і, можливо колись, ви будете як Жозе. Бо Жозе – Special One.


Menu Title