Секта червоних карток

11 Бер, 2015| автор:

В суперечці за вихід до четвертьфіналу Ліги чемпіонів сьогодні зіграли чотири команди, з яких тільки дві проходять далі. Вже звичний раунд плей-офф для будь-якого фаната, який бодай трішки цікавиться футболом. І ті ж самі звичні моменти для тих, хто краще розбирається в самій “кухні” українського і європейського футболу, оскільки сьогодні на арену проти донецького “Шахтаря” очікувано вийшов топовий клуб. Цього разу це не “Барселона”, а мюнхенська “Баварія”. І, відігравши перший матч у Львові з рахунком 0:0, для проходження далі потрібно було здійснити одну місію – забити один гол і не пропустити більше одного.

Мабуть, аудіокнижку слухає

Мабуть, аудіокнижку слухає

“Шахтар” виставив оптимальний склад. Замість не зовсім вдало зігравшого з “Металістом” Фернардо, на поле повертається Тарас Степаненко, відсутній у львівському поєдинку. У “Баварії” все теж без особливих сюрпризів, хіба що Лам таки потрапив в заявку, хоча Ґвардіола запевняв, що футболіст не готовий грати.

 

За 5 хвилин до матчу

За 5 хвилин до матчу

Ну і почалося все дуже, так би мовити, підсвідомо очікувано і знайомо. Подібне ми вже точно бачили, досить таки недавно. Правда тоді ця “очікуваність” помножилась на х2. А зараз на 3 хв арбітр матчу видаляє Олександра Кучера, за ніби-то “фол останньої надії”. І Мюллер легко переграє П’ятова, забиваючи з одинадцятиметрової позначки. Далі гірники тільки і робили, що відбивались. Якщо не рахувати кілька коротких вилазок не половину поля мюнхенців – то це і все, що ми бачили в першому таймі. Ну а під кінець першого тайму нам залетіло ще – 2:0, подарунок від Боатенґа.

Шо, опять? (с)

Шо, опять? (с)

Те, що відбувалося в таймі другому – про це тяжко писати. Ще тяжче було спостерігати за цим. Очевидно одне – все, що відбулося на полі після  3 хв матчу є наслідком червоної картки, яку абсолютно незаслужено отримав захисник “Шахтаря”. Власне, кінцевий рахунок – 7:0, а це означає, що “Баварія” проходить далі, залишаючи донеччан позаду. Це боляче, що ТАКИМ чином все відбулося, але потрібно прийняти це. Вплинути ми на те, що vmax viagra. відбулося в матчі ніяк не можемо. Залишається подякувати чинному чемпіону України за надію і за гру.

“Баварія”, ще зустрінемось!

В темі:

Menu Title