Село із 30-тисячним стадіоном

27 Січ, 2015| автор:

Як не дивно, але це справді так. Що я уявляю, максимум, у звичайному селі? Охайно облаштований майданчик місцевими пацанами, абияк скошена трава, головне, щоби м’яч не губився серед хащів бур’яну, звичайні дерев’яні ворота, у “рамці” яких стояти питання життя чи смерті. Це ідеальний варіант, коли наші місцеві бундючні селищні голови готові організувати купівлю якогось там найдешевшого м’яча і презентувати у якості найвеликодушнішого подарунку. Все організовується власними силами. Принаймні, це так у нас.

Але у селі Гоффенхайм, в якому проживає згідно останнього перепису 2011-го року 3272 мешканці, все по-іншому.  Так, це Німеччина – Гоффенхайм має статус села із 1972 року та підпорядковується місту Зінсгайм. Ну, ясна річ, воно відоме одноіменним клубом, який із 2009 року регулярно виступає у Бундеслізі.

Стадіон “Гоффенхайма” – “Рейн-Некар-Арена” розташований у viagra price list. Зінсгаймі, де мешкає понад 35 тисяч чоловік. Арена була побудована впродовж двох років (2007-2009 рр.) та вміщує понад 30 тисяч уболівальників. У поточному сезоні команда після сімнадцяти матчів перебуває на сьомій  сходинці та має у активі 26 очок.


Menu Title