Шалений матч у Віго, голи Роналду, “карпатівця” та інші цікавинки туру в Іспанії

15 Вер, 2015| автор:

¡Buenos días, amigos!

Вас вітає рубрика про іспанський футбол “Сомбреро мені в око”, в якій перед початком сезону ми знайомили вас з тим, яким буде сезон в Ла Лізі та підбивали підсумки першого і другого турів. А сьогодні Володимир Скиба розповість про найцікавіші моменти третього ігрового дня Прімери.

Матч туру – “Сельта” – “Лас-Пальмас”

article

Іспанія цього вікенду подарувала просто шикарний з точки зору інтриги матч! На 18-й хилині господарі вже вели 2:0, а у гостей було вилучено голкіпера. Здавалось, що пахне розгромом новачка Ла Ліги. Але трохи згодом “Лас-Пальмас” відігрує один гол. На самому початку другого тайму “Сельта” знову вийшла вперед на 2 голи, і, здавалося, поставила крапку. Проте гості змогли зробити просто неймовірний камбек у меншості. Це треба бачити!

Команда туру – “Реал”

091215-SOCCER-Real-Madrid-Cristiano-Ronaldo-celebrates-MM-PI.vresize.1200.675.high.7

“Галактікос” просто знищили “Еспаньйол” на полі суперника. Спокійно, візуально без надзусиль і без шансів для суперника.

Гол(-и) туру

Неймар поклав шикарний гол зі штрафного. Просто ідеальний удар.

Гравець туру – Кріштіану Роналду

1910572

Пента-трик – і цим все сказано! Роналду ввімкнув режим Бога і просто розніс “Еспаньйол” у Барселоні, забивши 5 (!) голів в одному матчі. Ще й додав до цього результативну передачу на Каріма Бензема.

Прокол туру

Бразилець Петрос із Бетіса заробив вилучення за 4 хвилини. На 42-й отримав першу хвилину, а через неповних 4 хвилини – другу. І все – адьйос, аміґо.

Коноплянка туру

Цього разу на виїзді проти “Леванте” Женя вийшов ще у першому таймі замість Какута. Євген не показав чогось нереального, але на фоні невиразної гри команди виглядав більш-менш. Навіть пограв певний час і на правому фланзі. Власне, можете самі оцінити його дії.

Атмосфера туру

Рауль Тамудо, легенда “Еспаньйола”, перед рідною публікою.

img_mmontilla_20150912-170706_imagenes_md_propias_mmontilla_real_madrid_8-k4QD--911x683@MundoDeportivo-Web

Просто трошки Іспанії. Як у Хіхоні чекають на автобус зі своєю командою.

Інцидент туру

І хоч сталось це не в Ла Лізі, а заслуговує уваги. Двіж після матчу “Севілья Атлетіко” – “Картахена” (1:1) у Сегунді Б. Швед не грав.

Статистика туру

Перші три матчі “Реала” з Ікером у минулому сезоні в порівннянні з 3 матчами “Реала” з Кейлором Навасом цього сезону (удари в отвір воріт, голи).

_FaCSxvqu1E

Вболівальники туру

Атмосферна зустріч “Бетіса” та, зокрема, Хоакіна перед матчем проти “Реал” Сосьеєдада.

Фішки туру

Рафа Бенітес і бутерброд під час матчу “Еспаньйол” – “Реал”.

Луїс Альберто – перший гравець “Депора” за 2 роки, який зміг в одном у матчі забити і зробити асист.

“Вільяреал” – єдина команда цього сезону, яка і забивала, і пропускала в кожному матчі.

У дебютному матчі за “Валенсію” центрбек Абденур виграв 76% боротьби і 90% його передач були точними.

За “Депортіво” забив екс-гравець “Карпат” Лукас Перес.