Шотландський фанат, резерв для БФ від УЄФА і “Динамо” перед ЛЧ

27 Вер, 2015| автор:

Матч “Динамо” проти… “Динамо-2″. Так у мережі охрестили гру проти “Говерли”, бо склад ужгородців дуже насчичений саме вихованцями київського клубу.

ярмола

Різні вагові категорії клубів, і як наслідок доволі одноманітна картина на полі. “Динамо” атакує, “Говерла” обороняється.

Тому найцікавіше, як завжди, відбувалось на трибунах і за межами футбольного поля. З перших же хвилин нашої трансляції у твіттері, за нею активно почав слідкувати наш шотландський читач, і фанат “Динамо” Кларк, якому ми не могли не передати привіт.

Ось так він споглядав за матчем.

По суті, весь перший тайм розгортався саме за сценарієм, в якому ультрас “шизіли” і гнали вперед команду, а гравці кружляли навколо штрафного “Говерли”, як на цьому відео.

Приємним моментом були ексклюзивні місця для Брутального футболу. УЄФА мафія зарезервувала.

“Динамо” забило під кінець тайму. Чудову комбінацію завершив Кравець.

На матч завітало 10618 уболівальників. Не густо, але і не пусто. Щоправда, на “Олімпійському” це виглядає дещо “пустельно”.

Другий тайм розвивався по вже знайомому сценарію. Найцікавіше і найгучніше виглядала ультра, яка робила атмосферу на стадіоні, і, між іншим, банером #SaveFCMZ виразила підтримку запорізькому клубу у боротьбі за його існування.

Динамо

І як же в такій ситуації міг не забити улюблениць вболівальників Олег Гусєв? Виймайте, 2:0.

Матч впевнено йшов до логічного завершення. “Динамо” спокійно довело гру до перемоги. А Сергій Ребров позитивно оцінив такий спаринг.

Післяматчева ж прес-конференція В’ячеслава Грозного – це просто окремий перфоманс. Дивіться відео – Грозний: “Консерватори британці – не праві. Дайте тренерам iPad’и”.