Славко Вінчич: історію пишуть судді

20 Лют, 2015| автор:

Після бою pil perancang postinor 2. кулаками не махають, як відомо. Але бій ще не закінчився, як би цього не хотіла французька команда і її вболівальники. Розрекламована команда “Ґенґам”, яка під час жеребкування сприймалась спеціалістами, як “прохідний” варіант, буквально за лічені дні стала міцним середнячком. На це впливав не тільки фактор того, що команда показує видатні результати у Лізі 1, а й те, що “Динамо” не мало офіційних зустрічей — саме через це їхні показники зійшлися на відмітці 50 на 50, як про це і казав Сергій Ребров.

"Раставашкі - всегда печалька " (с) Вінчіч до киян

“Раставашкі – всегда печалька ” (с) Вінчич до киян

Але стаття не про це. Гру всі бачили, кожен має свої думки, кожен переживав це по-своєму. Скажу одне, і думаю, більшість зі мною погодиться. Такого суддівського “бєспрєдєла” щодо української команди я ще не бачив. Принаймні, з 1997 року, коли усвідомив, що наші — в білому. Головним героєм вчорашнього матчу став Славко Вінчич — передусім менеджер із туризму, а вже потім словенський футбольний арбітр категорії ФІФА, яку він насмоктав напрацював з 2010 року.

Кравець тримає сам себе в руках

Кравець тримає сам себе в руках

Як повідомляє Вікіпедія, Славко судив кілька матчів українських команд, зокрема, працював четвертим арбітром під час стикового матчу кваліфікації до ЧС-2014 проти Франції (3:0).  Вінчич — арбітр молодий (йому всього 35), недосвідчений, до видатного співвітчизника і колеги Даміра Скоміни йому ще далеко. Але перспективи є, адже вже майже п’ять років, як Вінчич — арбітр ФІФА. Один із чотирьох в країні.

" переплутав картки, але нехай всі думають, що я принциповий " (с) сквозняком пронеслось в голові у судді

” переплутав картки, але нехай всі думають, що я принциповий ” (с) сквозняком пронеслось в голові у судді

 Щодо самої гри. “Динамо” забило гол на початку поєдинку, поступово йшло до впевненої перемоги, проте за кілька хвилин до перерви кияни опинилися в меншості. Суперник, звичайно, скористався чисельною перевагою. Кияни провели більшу частину матчу вдев’ятьох було видалено Андрія Ярмоленка та Юнеса Беланду. Також суддя Славко показав футболістам “Динамо” чотири жовті картки, при цьому ігноруючи порушення правил Мандани, який нагадував більше  клоуна, ніж професійного футболіста.

Я подякував усім хлопцям за гру, тому що вони віддали на футбольному полі всі сили. Вони дуже переживають за ту несправедливість, яка творилась на полі. Не буду коментувати дії арбітра, але коли людина лежить, у нього тече кров, а він не зупиняє гру … Думаю, це не фейр-плей, це бандитизм на футбольному полі, - заявив Суркіс після матчу в ефірі телеканалу” Футбол “.

" Невже шубою взяли?..." (с)

” Невже шубою взяли?…” (с)


КиївськеДинамо” слід похвалити за стійкість і самовіддачу. Все було проти підопічних Сергія Реброва в Ґенґамі, але при цьому їм вдалося домогтися цілком прийнятного результату на виїзді. Шанси на вихід в наступний раунд все ще великі, а мотивації у повторній зустрічі в Києві буде більш ніж достатньо. Як казала одна відома людина: “Ви до нас ще в Київ приїдете, клоуни”.


Menu Title