“Спортінґ” підписав хлопця, якому Роналду допоміг після цунамі 11 років тому

2 Лип, 2015| автор:

У середу “Спортінґ” у своєму офіційному твіттері оголосив про підписання 17-річного Мартуніса з Індонезії, який дивом вижив після цунамі в 2004 році.

b3EwJde

Майже 11 років тому страшна трагедія забрала життя більше 230 000 людей. Через 21 день після трагедії виснаженого Мартуніса знайшли рятувальники. Хлопчик був у футболці Руї Кошти. Кріштіану Роналду не пройшов повз тієї трагедії, допоміг відновити сотні будинків, у тому числі і для Мартуніса, і всіляко підтримував хлопця весь цей час. А в 2014 році на 16-річчя купив йому новий будинок. І ось мрія Мартуніса здійснилася – він, як і його кумир, гратиме purchasing colchicine from mexico. за “Спортінґ”.

gettyimages-56428523

Після трагедії Мартуніс кілька разів зустрічався з гравцями збірної Португалії і Кріштіану Роналду особисто.

ad_174225795-e1435837447686

Зі спогадів Роналду:

“Я дякував Богу, що у мене є можливість допомогти їм, допомогти хоча б на мить забути про пережитий жах. Ми розмовляли, жартували, я намагався заспокоїти їх, наскільки це можливо. І я бачив, що в їхніх очах з’являлася надія на те, що все налагодиться. Багато хто супроводжував мене по всіх місцях, які я відвідав, хто пішки, хто на автобусі, хто на мотоциклі.

Там же відбулася моя друга зустріч з Мартунісом, який зумів вцілити під час цунамі і якого знайшли тільки через 21 день після трагедії. Ми провели з ним цілий день в Банда Ачех. Я був дуже зворушений його невинним дитячим поглядом, тим, як щиро він виявляв цікавість, захоплювався і дивувався всьому навколо. Я не можу уявити собі, що він переніс.

indonesia-environment-poeple-ronaldo1

237875_444924

Ми спілкувалися тільки жестами або через перекладача, але він дуже сором’язливий і говорив мало. Я подарував йому телефон, і він тут же запитав мій номер. Для нього все було в новинку. Коли я відкрив ноутбук, у Мартуніса загорілися очі, він вперше побачив комп’ютер. Він був дуже задоволений, коли я показав йому свої фотографії, а також моменти різних матчів”.

Він справжній герой. Незважаючи на його вік, він показав приклад неймовірної хоробрості. Мартуніс  ще зовсім маленький і у нього все буде добре, я знаю, що він буде щасливий”.

fotorcreated3

З нового сезону Мартуніс виступатиме за “Спортінґ U-19″ і жити у власному будинку, який йому подарував Кріштіану.


  • http://vk.com/id236804299 Андрюха Арнаут

    очень трогательно

Menu Title