Підсумки БФ: бомбардири першого кола

29 Гру, 2014| автор:

Ерік Бікфалві та Андрій Ярмоленко очолюють бомбардирську гонку за підсумками першого кола УПЛ

Враховуючи той факт, що представників Української Прем’єр-ліги,котрим вдалося потрапити на Чемпіонат світу можна було порахувати на пальцях однієї руки, то навіть і не дивно, що свого часу особлива увага була прикута до “Волині”.
Майкл Бабатунде вже навіть пакунки збирав та з Кварцом домовлявся про трансфер – поїздка нігерійця до Бразилії породила низку чуток, що пов’язували гравця то з Туманним альбіоном, то з Іспанією. Час стрімко біжить, і ось у Луцьку з’явився новий герой. Ерік Бікфалві завжди рахувався у вболівальників західноукраїнського клубу у великій пошані, а зараз буквально змусив представників ЗМІ говорити про себе у ввесь голос та із відповідною серйозністю. 14 матчів та 9 влучних ударів – ось такий непоганий доробок має по завершенні першого кола 26-річний румун.

Позитивна критика Мірчі Луческу та поява інфи в мережі, що півзахисником цікавиться столичне “Динамо” лише, як то кажуть, підлили масла у вогонь – реклама пішла на користь і – о, чудо, – Еріку пропонують переїхати до Німеччини, Еріка запрошують до лав збірної, Ерік вагається із щойно запропонованим йому на вигідних умовах контрактом… Дивина! А хлопець, між іншим, в статусі вільного агента може покинути колоритну банду Кварцяного – це ще більше розширює спектр потенційних покупців.

original-big_20121020205057

Статус кращого бомбардира першого кола разом із Еріком поділяє і Андрій Ярмоленко, який має ті ж 9 голів у тих же 14-х поєдинках. Обиратимете хто із них кращий ви на власний розсуд. Якщо чесно, то мені більше імпонує Бікфалві, який усім своїм єством демонструє, що і у “Волині” можна грати на гідному рівні – це я вам кажу як уболівальник “Динамо” у третьому поколінні.

Варто підкреслити, що Ярмоленко у цьому сезоні у прекрасній формі. Ще б пак! Питання чемпіонства вирішуватиметься!

103kb6nes7r3m

В темі:

Menu Title