“Суарес вкусив Папу Гуйє, а Федецький обіграв Мессі”. Як фартові коментатори “Дніпра” налаштовуються на фінал

27 Тра, 2015| автор:

Володимир Кобельков і В’ячеслав Фрідман знову коментуватимуть матч “Дніпра”. А MatchDay  взяв у них інтерв’ю напередодні фіналу:

slava-poprosit-nastroit-telepriemniki-pogromche_1432714830

- Дуже багато говорять про роль фартових коментаторів в цьому фіналі «Дніпра». Адже саме після того як ви в парі з Фрідманом почали коментувати, то до команди Маркевича прийшов результат. Як ви це сприймаєте?

Володимир Кобельков: get viagra without a prescription. Коли нашій зі Славою Фрідманом парі дали коментувати «Дніпро», у команди було чотири очки. Для того, щоб «Дніпро» вийшов з групи, повинні були скластися багато факторів. Коментувати “Сент-Етьєн” сідав з вільною душею і не переживав, що робити, якщо команда вилетить. Але потім – пішло-поїхало. Витягнулися! Про фарт потрібно говорити, коли гол “Карабаху” не зарахували. А далі зі Славою почали жартувати, що якщо команда вийде у фінал, то ми полетимо з командою. Адже до цього виїзні матчі ми коментували зі студії, а домашні – зі стадіону.

У цей момент на робочому місці з’являється другий коментатор фіналу - В’ячеслав Фрідман.

- Слава не дасть збрехати, – продовжує Кобельков. – Ми відразу говорили, що потрібно збиратися летіти з командою.
В’ячеслав Фрідман: Він навіть говорив, що потрібно летіти на чвертьфінал або півфінал.
Володимир Кобельков: Я раніше збирався вилітати. Зізнаюся! (Посміхається.)
В’ячеслав Фрідман: Думаю, що “Дніпро” виграє. Хоча шанси 50 на 50. Тому що “Севілья” – одна з провідних команд Іспанії. Хоча це не “Реал” і не “Барселона”, але все ж п’ята команда Іспанії. А “Дніпро” – сьогодні якщо не величний, то фундаментальний. Він справляє враження потужної, бойової одиниці.

- Ви переживаєте перед фіналом?

В’ячеслав Фрідман: Так. Реально переживаю. Я вже кілька днів переживаю. Фінал є фінал. Якщо бути в фіналі, то вже хочеться виграти. Це як у тенісі, якщо людина потрапила у фінал Вімблдону. Я знаю, що Маррей програв три своїх перших фіналу. Не можу уявити його почуття. Летіли на гру, і я бачив, як налаштована команда. Футболісти, може, й жартують, але видно, як всі серйозно налаштовані. Видно, що люди летять на фінал. Навіть, не дивлячись на присутність сімей футболістів. Люблять відзначати, мовляв, команда летить з дружинами, дітьми, нянями – значить, летить на курорт. Я так не думаю. Не торкаючись фінансової складової, всі розуміють: попереду може бути Ліга чемпіонів – це можливість вписати своє ім’я в футбольний літопис України. Це превалюючі фактори.

le_komment1111_lZRHZdV

- Ваш колега натякнув, що таких фіналів в коментаторській кар’єрі багато не буває. Це вершина для коментатора. Не думали про це?

В’ячеслав Фрідман: Потрібно розуміти, що відбувається в країні і що – у нас в футболі. Тоді приходить розуміння, як часто наші клуби гратимуть у фіналі. Відповідно, чи будуть наші коментатори працювати на фіналах за участю наших клубів, а не просто – на фіналах європейських команд.
Володимир Кобельков: Я точно знаю, що цей фінал голова нашого департаменту Степан Щербачов ні за що не поміняв би на фінал Ліги чемпіонів.
В’ячеслав Фрідман: Я знаю, що ми з Володею будемо дуже шкодувати в тому випадку, якщо “Дніпро” виграє фінал. Ми будемо думати про матч за Суперкубок Європи. Цікаво було б працювати представникам саме нашого каналу на поєдинку “Дніпра” за Суперкубок.
Володимир Кобельков: Вимовляти слова “Федецький обіграв Мессі”, “Федорчук обійшов Неймара”.
В’ячеслав Фрідман: “Суарес вкусив Папу Гуйє”. Ми розмріялися!

- Заготовки на фінальний матч вже є?

В’ячеслав Фрідман: Не завжди заготовки потрібні. Як футболісти ловлять кураж, так і ми. Все приходить під час матчу.
Володимир Кобельков: Я точно скажу “Добрий вечір, футбольна Україно!” А зі стартовим свистком – “З Богом!”.
В’ячеслав Фрідман: І з Бойком!
Володимир Кобельков: Слава попросить налаштувати телеприймачі голосніше.

le_komment11112222

- На що ви готові в разі перемоги «Дніпра»?

Володимир Кобельков: Все вже обумовлено. Якщо “Дніпро” виграє фінал, то у мене на руці з’явиться татуювання з датою, зображенням Кубка Ліги Європи і написом “Варшава”. До речі, в день гри у Федецького річниця весілля. Він мені сказав, що точно зробить татуювання.
В’ячеслав Фрідман: Наприкінці матчу хотілося б використовувати придуману фразу, що “українським футболістам вдалося побрити севільських цирульників наголо” і взагалі – збрити з футбольного Олімпу. Це, якщо обігравати слово “брити”. У разі перемоги, будемо гуляти до ранку. Це буде єдиний порив футбольної громадськості і команди, яка зробила велику справу.


Menu Title